روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش 160 درصدی قیمت دوج کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ منتشر شد.

افزایش 160 درصدی قیمت دوج کوین

[…]

نوشته افزایش ۱۶۰ درصدی قیمت دوج کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند رو به رشد قیمت دوج کوینطی ۲۴ ساعت گذشته قیمت دوج کوین حدود ۱۶۰ درصد افزایش داشته است. این در حالی است که قیمت دوج کوین (Dogecoin) همیشه پیش درآمدی بر فصل آلتکوین ها بوده است.دوج کوین به عنوان یکی از محبوب ترین ارزهای بازار کریپتو، سال جدید میلادی را قوی آغاز کرده است. قیمت دوج کوین طی ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۱۰۰ درصد رشد داشته. معمولا رشد قیمت دوج کوین نشانه ای از رشد قیمت دیگر آلتکوین ها می باشد.دوج کوین همیشه توسط ایلان ماسک (Elon Musk) که خودش را مدیر عامل این ارز معرفی می کرد، مورد تمسخر قرار می گرفت. صرف نظر از این موضوع، دوج کوین به سرمایه گذاران خود کمک کرده است تا سرمایه خود را به سود حداکثری برسانند.در آغاز سال جدید میلادی، دوج کوین ارزش ناچیزی حدود ۰.۰۰۴۶ دلار داشت، و امروز تا ۰.۰۱۱۵ دلار هم رسیده است. همچنین علی رغم این که بیشتر ارزهای دیگر ارزش خود را نسبت به بیت کوین از دست داده اند، این ارز یکی از معدود ارزهای شناخته شده است که نسبت به بیت کوین رشد داشته.افزایش ۱۶۰ درصدی قیمت دوج کویندر گذشته رشد ارزش دوج کوین در هر زمانی، با آغاز فصل آلتکوین ها مصادف شده است. در آخرین چرخه بازار ارزهای دیجیتال که در جولای سال گذشته رخ داده، ارزش دوج کوین ظرف چند روز از ۰.۰۰۲۲ دلار به ۰.۰۰۵۵ دلار رسید که برابر با ۱۵۰ درصد رشد بوده است. بعد از آن ارزش بیت کوین حدود ۱۰ درصد کاهش یافت و این به آن معنا بود که فصل جدید آلتکوین ها در حال آغاز شدن است.این اتفاق باعث شد که بسیاری باور کنند که ﺁخرین فصل آلتکوین ها در آگوست ۲۰۲۰ اتفاق افتاده است.اما باید توجه داشت که عملکرد قبلی دوج کوین لزوما نشان نمی دهد که آلتکوین ها در ﺁینده چگونه عمل خواهند کرد، بلکه تنها پیش بینی بر اساس روندهای قبلی بازار است. بیت کوین برتری خود را در بازار تثبیت کرده است و یکی از احتمالات موجود این است که گفته می شود اگر قیمت بیت کوین تثبیت شود، فصل آلتکوین ها بسیار نزدیک خواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش 160 درصدی قیمت دوج کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×