روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جی پی مورگان : بیت کوین 146 هزار دلاری در راه است! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ منتشر شد.

جی پی مورگان : بیت کوین 146 هزار دلاری در راه است!

[…]

نوشته جی پی مورگان : بیت کوین ۱۴۶ هزار دلاری در راه است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ۱۴۶ هزار دلاری در راه استهمچنانکه بیت کوین به روند صعودی قدرتمند خود ادامه می دهد، توجه بانک های بسیاری به این رمزارز شاخص جلب شده است. بنابر پیش بینی تحلیلگران جی پی مورگان (JPMorgan) می توان انتظار داشت که قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا پایان سال ۲۰۲۱ به تراز ۱۴۶ هزار دلاری خواهد رسید.تحلیلگران جی پی مورگان، بانک پیشرو آمریکایی، به تازگی عملکرد دارایی های سنتی ذخیره ارزش همچون طلا را با عملکرد رمزارز بیت کوین مقایسه کرده است. این تحقیق که به رهبری نیکولائوس پانیگیرتزگولو (Nikolaos Panigirtzoglou)، انجام شده است بیان می دارد که برای رسیدن قیمت بیت کوین به تراز ۱۴۶ هزار دلاری ، لازم است که ارزش بازار کنونی این رمزارز که هم اکنون رقم ۵۸۰ میلیارد دلار را نمایش می دهد، رشدی ۴.۶ برابری را تجربه کند.بنابر گزارش بلومبرگ (Bloomberg)، این رقم با کل ثروت سرمایه گذاری شده در طلا از طریق صندوق های قابل معامله (ETF)، شمش و سکه برابری خواهد کرد.رقابت بیت کوین با طلا در جذب سرمایه گذاران سازمانیجی پی مورگان نوامبر سال گذشته میلادی نیز پیش بینی مشابهی را انجام داده بود. در آن زمان این بانک شناخته شده عنوان کرده بود که بیت کوین در رقابت با طلا در جلب توجه سرمایه گذاران سازمانی، می تواند ارزش بازار خود را تا ۱۰ برابر افزایش دهد. حال جدیدترین پیش یینی این بانک پیشرو بیان می دارد که خروج سرمایه گذاران از طلا به عنوان جایگزینی برای ذخایر پولی رایج، می تواند نشان دهنده رشد قیمت قابل توجه بیت کوین در بلندمدت باشد.هرچند، این امر می تواند یک پروسه چند ساله باشد، چرا که به گفته تحلیلگران جی پی مورگان همگرائی نوسانات قیمت بیت کوین و طلا در کوتاه مدت روی نخواهد داد.بیت کوین ۱۴۶ هزار دلاری در سال ۲۰۲۱ امکان پذیر خواهد بودتحلیلگران جی پی مورگان در خصوص امکان رشد ۵ برابری قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ گفته اند:“این مسأله نشان دهنده آن است که قیمت های پیشنهادی بالاتر از تراز ۱۴۶ هزار دلار برای بیت کوین را باید به عنوان هدفی بلندمدت قلمداد کرد. بنابراین نمی توان انتظار مشاهده قیمت های بالاتری را برای سال جاری داشت.”این بانک مستقر در وال استریت که پیش از این روابط چندان خوبی با ارزهای دیجیتال نداشته است، با توجه به افزایش دارایی های رمزارز در کیف پول سرمایه گذاران نهادی همچون صندوق بیت کوین تراست گری اسکیل (Grayscale)، مسیر صعودی پیش روی بیت کوین را کاملا واضح می بیند. سرمایه تحت کنترل این صندوق اکنون تا مرز ۲۳ بیلیون دلار افزایش یافته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جی پی مورگان : بیت کوین 146 هزار دلاری در راه است! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×