روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " امکان رشد قیمت اتریوم تا تراز 1100 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ منتشر شد.

امکان رشد قیمت اتریوم تا تراز 1100 دلار

[…]

نوشته امکان رشد قیمت اتریوم تا تراز ۱۱۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد قیمت اتریوم تا تراز ۱۱۰۰ دلار دور از انتظار نیستاحتمال رشد قیمت اتریوم (Ethereum) تا تراز ۱۱۰۰ دلار آنقدر زیاد است که بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری در سراسر دنیا هنوز به دنبال سرمایه گذاری در این رمزارز هستند.قیمت اتریوم در عرض چند روز بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته و تراز ۱۰۰۰ دلار را شکسته است. اتریوم در حال تثبیت جایگاه خود نسبت به دلار امریکا است و احتمالا مسیر خود را به بالاتر از تراز ۱۱۰۰ دلار ادامه خواهد داد.در چند روز گذشته، اتریوم شاهد افزایش شدید قیمت و شکست ناحیه مقاومتی ۸۰۰ دلار بوده است. روند قیمت ETH موجب شکسته شدن دو ناحیه مقاومتی مهم در ترازهای ۸۸۰ و ۹۵۰ دلاری شده است. علاوه بر این، یک شکست واضح و ﺁشکار نیز در تراز ۱۰۰۰ دلاری صورت گرفته است که در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعت) قرار دارد.این رمزارز در سال ۲۰۲۱ بالاتر از ناحیه ۱۱۰۰ دلاری نیز معامله شده و یک قله قیمتی جدید را در تراز ۱۱۶۸ دلار از خود به جای گذاشته است. اتریوم به تازگی، روندی اصلاحی پایینتر از تراز ۱۰۰۰ تا ۹۵۰ دلار را شروع کرده است. همچنین می توان یک افزایش قیمت در تراز ۹۰۰ دلاری را نیز مشاهده کرد، اما شیب ها محدود بودند.قبل از اینکه قیمت افزایش جدیدی را شروع کنند، اتریوم در نزدیکی تراز ۸۸۶ دلار یک شکست رو به بالا را تجربه کرد و در ادامه این حرکت از ناحیه مقاومتی ۹۲۰ و ۹۵۰ دلار عبور کرد. همچنین یک ایست کوتاه در تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی (Fib Retracement) از تراز ۱۱۶۸ دلار به ۸۸۶ دلار نیز قابل مشاهده است.در حال حاضر اتریوم بالاتر از تراز ۶۱.۸ درصد فیبوناچی بازگشتی خرید و فروش می شود. همچنین در نمودار ۴ ساعته یک خط روند بزرگ با تشکیل حمایت در تراز ۸۰۰ دلار قابل مشاهده است.از جنبه های دیگر این نمودار می توان به ترازهای ۱۰۸۰ و ۱۱۰۰ دلاری اشاره کرد که سطوح مقاومتی مهمی به حساب می آیند. یک شکاف واضح در بالای ناحیه مقاومتی ۱۱۰۰ دلار وجود دارد که در صورت عبور قیمت از آن می تواند درها را برای روند افزایشی و به شدت صعودی اتریوم باز کند. ناحیه مقاومتی اصلی بعدی نزدیک به تراز ۱۲۰۰ و ۱۲۴۰ دلار واقع شده است.اگر اصلاح دیگری صورت گیرد، ممکن است قیمت ها به نزدیکی ۱۰۰۰ و ۹۸۰ دلار هم برسد. حمایت اصلی از سمت پایین، در حال حاضر در نزدیکی سطح ۸۵۰ دلار و خط روند ۸۰۰ دلار واقع شده است.نمودار ۴ ساعته اتریومبا توجه به نمودار، قیمت اتریوم کاملاً بالاتر از تراز ۱۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) قرار دارد. به طور کلی، می توان گفت که روند افزایش قیمت اتریوم در روزهای پیش رو تا ترازهای ۱۱۵۰ و ۱۲۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.شاخص های تکنیکالیمکدی (MACD) چهار ساعته: مکدی وارد ناحیه صعودی شده استآر اس آی (RSI) چهار ساعته: سطح آر اس آی بالای تراز ۵۰ قرار دارد.ناحیه های حمایتی کلیدی: ناحیه ۱۰۰۰ دلار و ۸۵۰ دلارناحیه های مقاومتی کلیدی: ناحیه ۱۱۰۰ دلار و ۱۲۰۰ دلارجمع بندیقیمت اتریوم یک افزایش شدید داشته و به بالای تراز ۸۵۰ و بعد از آن ۱۰۰۰ دلار رسیده است.قیمت ETH در حال حاضر کاملاً بالاتر از تراز ۱۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) است.یک خط روند صعودی اصلی با حمایت نزدیک به تراز ۸۰۰ دلار در نمودار ۴ ساعته وجود دارد (در چارت کوین بیس).احتمالا روند افزایشی قیمت اتریوم در آینده تا تراز ۱۱۵۰ و ۱۲۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " امکان رشد قیمت اتریوم تا تراز 1100 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×