روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " چراغ سبز سازمان نظارت بر ارزها به بانک‌های فدرال برای استفاده از رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ منتشر شد.

چراغ سبز سازمان نظارت بر ارزها به بانک‌های فدرال برای استفاده از رمزارزها

[…]

نوشته چراغ سبز سازمان نظارت بر ارزها به بانک های فدرال برای استفاده از رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سازمان نظارت بر ارزها به استفاده بانک های فدرال از رمزارزها چراغ سبز نشان دادسازمان نظارت بر ارزها به بانک های فدرال اجازه استفاده از رمزارزها را صادر می کند.روز دوشنبه، دفتر کل نظارت بر ارزها (OCC)، بزرگترین ناظر بانک های فدرال در ﺁمریکا، ابلاغیه ۱۱۷۴ را منتشر کرد که نشان دهنده ﺁغاز عصر جدیدی برای سیستم های بانکداری ﺁمریکا است. در این ابلاغیه ﺁمده است که بانک ها می توانند استفاده از فناوری های نوظهور مانند شبکه های مستقل تأیید اعتبار (INVNs) و رمزارزها را برای تسهیل تراکنش ها به کار گیرند.جرمی آلیر (Jeremy Allaire)، بنیانگذار و رئیس شرکت بُرد آو برایتکاو (Board of Brightcove) در توییتر خود اعلام کرد:“خبر مهم وزارت خزانه داری ﺁمریکا که بزرگترین تنظیم کننده بانکی ﺁمریکا (USOCC) است، با دستورالعمل جدیدی به بانک های ﺁمریکا اجازه می دهد که از بلاکچین عمومی و رمزارزهای مهم برای حل بحران های اقتصادی ﺁمریکا استفاده کنند.”این تصمیم که توسط OCC گرفته شده، امری بسیار حیاتی است، چرا که به طور رسمی اجازه استفاده از ارزهای دیجیتال (رمزارزها) را به سیستم بانکداری ﺁمریکا می دهد. صنعت فناوری های نوظهور طی چند سال گذشته، بسیاری از کشورها را بر ﺁن داشته است تا ارزهای دیجیتال را جدی بگیرند. پیشرفت سریع چین در توسعه ارز دیجیتال ملی مستقل خود نیز بسیاری از کشورها را وادار کرده تا به سوی رمزارزهای ملی خود گام بردارند.در ابلاغیه جدید که از سوی دفتر کل نظارت بر ارزها، منتشر شده است، بانک های فدرال می توانند با بلاکچین های عمومی درست مانند سوییفت (SWIFT) و فدوایر (FedWire)، و همچنین رمزارزهایی مانند USDC، به عنوان سرمایه دیجیتال کار کنند. اهمیت این موضوع غیر قابل درک است.مجموعه مقررات جدید باعث می شود بانک های سنتی، تراکنش های خود را روی بستر بلاکچین انجام دهند، درست مانند بیت کوین و سایر رمزارزهایی که در این بازار وجود دارند. همچنین این امر موجب می شود که رمزارزهایی مانند USDC و USDT تحت نظارت کامل مقامات قرار داشته باشند. این امر بدان معناست که نظارت های منظمی برای اکثر صادرکنندگان این رمزارزها صورت خواهد گرفت. وضع چنین مقرراتی مدت ها است که در دستور کار بوده است، مخصوصا برای رمزارزی مانند تتر (Tether).آیا این خبر خوبی برای صادرکنندگان رمزارزها است؟لزوما نه. در حال حاضر، تتر بزرگترین سهم بازار را در بین رمزارزها دارد و ارتباط خوبی نیز با مقامات ندارد و هم اکنون با شکایت دادستان کل ایالت نیویورک (NYAG) مواجه است. تتر پیش از این ادعا کرده بود که رمزارز USDT برابر با دلار ﺁمریکا در نظر گرفته شده است، اما بعدها مشخص شد که اینطور نیست. چرا که طی این شکایت مشخص شد تنها ۷۰ درصد از توکن های این رمزارز توسط ذخایر دلار ﺁمریکا پشتیبانی می شوند.با نگاهی به اختلافات گذشته بین صادر کنندگان رمزارزها و مقامات مسئول، مقررات جدید باعث می شود تا سرمایه گذاران خصوصی و موسسات سرمایه گذاری بیشتری به این فکر بیفتند که رمزارز مخصوص خودشان را راه اندازی و علیه ارزهای موجود استفاده کنند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چراغ سبز سازمان نظارت بر ارزها به بانک‌های فدرال برای استفاده از رمزارزها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×