روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 18 میلیارد دلاری شدن کل ارزش قفل شده دیفای از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ منتشر شد.

18 میلیارد دلاری شدن کل ارزش قفل شده دیفای

[…]

نوشته ۱۸ میلیارد دلاری شدن کل ارزش قفل شده دیفای اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش قفل شده دیفای در بحبوحه افزایش قیمت اتر و سوشی سوﺁپ به ۱۸ میلیارد دلار رسیدکل ارزش قفل شده دیفای (Defi) رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت و به تراز ۱۸ میلیارد دلار رسید که بیشتر آن در افزایش اخیر قیمت اتر و بیت کوین اتفاق افتاد.کل ارزش قفل شده در بخش مالی غیر متمرکز، معیاری است که میزان دارایی های ذخیره شده در اکوسیستم دیفای را ردیابی می کند. طبق گزارش دیفای پالس (DeFi Pulse)، کل این ارزش قفل شده به ۱۸ میلیارد دلار رسیده است.نمودار کل ارزش قفل شده دیفایاین نمودار می تواند نشان دهنده این موضوع باشد که پذیرش دیفای در میان سرمایه گذاران بیشتر شده، اما برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع به تفسیر بیشتری نیاز خواهد بود. در چنین سناریوهایی، کل ارزش قفل شده، غالبا مقیاس ناقصی است. همه چیز به این بستگی خواهد داشت که چگونه به این موضوع نگاه شود، چرا که افزایش ارزش دلاری دارایی های سرمایه گذاری شده در پروتکل های دیفای، می تواند این حس را القا کند که پذیرش آنها از سوی سرمایه گذاران افزایش یافته است. به عبارت دیگر ممکن است اینطور قلمداد شود که سرمایه رمزارزی بیشتری به این پروتکل ها تزریق شده است.در چنین شرایطی بررسی شاخص TVL تصحیح شده که توسط داپ رادار (DappRadar) منتشر می‎شود، می تواند به ما کمک کند تا درکی بهتری از تغییر و تحوالات بازار بدست آوریم. این شاخص به جای بررسی ارزش کل دارایی های قفل شده بر اساس قیمت روز آنها، از قیمت دارایی‎ها در زمان واریز شدنشان به پروتکل های دیفای استفاده می کند.شاخص TVL تصحیح شده توسط داپ رادار (DappRadar)شاخص TVL تصحیح شده در دیفای نشان می دهد که سرمایه وارد شده در دیفای از اکتبر ۲۰۲۰ بسیار ناچیز بوده است. با در نظر گرفتن قیمت ثابت دارایی ها در زمان ورود به پروتکل های دیفای، کل ارزش قفل شده از زمان آغاز روند صعودی بیت کوین و اتریوم در حدود ۹ میلیارد دلار ثابت باقی مانده است. این بدان معناست که جریان سرمایه ورودی جدیدی به دیفای روی نداده، بلکه تنها ارزش دارایی هایی که از پیش در این پروتکل ها تزریق شده بودند، افزایش یافته است.با این حال بررسی ها نشان دهنده یک جهش قابل توجه در TVL از ۴ ام تا ۵ام ژانویه است که می توان دلیل آن را رشد سوشی سواپ دانست. معاملات غیرمتمرکز سوشی (SUSHI)، به دلیل اهدای پاداش به سرمایه گذارانش به طرز سرسام آوری رو به افزایش است. اخیرا با راه اندازی منوی اونسن (Onsen) که هدف آن تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در توکن های کوچک تر است، نقدینگی موجود در سوشی سواپ افزایش یافته. این معاملات تنها در یک روز حدود ۲۰۰۰ بیت کوین (۶۲ میلیون دلار) بوده است.یکی دیگر از بزرگترین دستاوردهای TVL توکن اس ان ایکس (SNX) است، که می توان انتظار داشت که سرمایه گذاری در این توکن و ورود این نقدینگی به صرافی غیرمتمرکز، توانایی آن را خواهد داشت که باعث افزایش ۳۰ درصدی ارزش این توکن شود. افزایش قیمت این توکن می تواند دلیل محکمی بر ارزش اعتبار این پلتفرم در میان سرمایه گذاران باشد.اگر چه جریان سرمایه ورودی به دیفای در این مدت راکد بوده، اما فضای آن همچنان نشان دهنده سالم بودن معاملات و میزان پذیرش روز افزون آن است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 18 میلیارد دلاری شدن کل ارزش قفل شده دیفای از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×