روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دست به عصا شدن تریدرهای بازار آتی با عبور قیمت بیت کوین از 35000 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ منتشر شد.

دست به عصا شدن تریدرهای بازار آتی با عبور قیمت بیت کوین از 35000 دلار

[…]

نوشته دست به عصا شدن تریدرهای بازار آتی با عبور قیمت بیت کوین از ۳۵۰۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ترس در دل تریدرهای بازار آتی بیت کوینتمام تریدرها تا زمانی که از معاملات اهرم دار استفاده نکرده باشند ریسک پذیر هستند. آمار تهیه شده توسط کریپتوکوانت (CryptoQuant)، هرچقدر بیت کوین بیشتر وارد یک ناحیه کشف قیمت می شود تریدرهای بازار آتی (Future Traders) بیت کوین ریسک کمتری را پذیرا می شوند.اگرچه دنیای رمزارز پر شده از داستان هایی که کسب سودهای بزرگ و یک شبه توسط تریدرهای با دل و جرأت را روایت می کنند، باید آگاه باشید که همان تریدرهای با دل و جرأت این روزها دست به عصاتر از هر زمان دیگری کار خود را انجام می دهند. آنها تنها میزانی از سرمایه خود را به این کار اختصاص می دهند که می توانند ریسک از دست دادنش را بپذیرند.بر اساس داده های جمع آوری شده از سوی وب سایت تحلیل داده کریپتوکوانت، میانگین سرمایه اختصاص یافته به معاملات بازار آتی در بازار صرافی های پیشرو رمزارز لحظه به لحظه رو به کاهش است. کریپتوکوانت برای توضیح این مسأله اندیکاتوری به نام نسبت اهرم تخمینی را طراحی کرده است که نسبت قراردادهای باز یک صرافی به سرمایه ذخیره شده در بازار آتی را بررسی می کند.کریپتو کوانت فاش کرده است که اهرم ها در بازار بایننس (Binance)، بیتمکس (BitMEX)، بای بیت (Bybit)، هوبی (Huobi) و اوکی اکسچنج (OKEx) رو به کاهش است که در واقع بخش عمده ای از تبادلات در بازار رمزارزها را کنترل می کنند.کاهش ریسک معاملات آتیبا توجه به اینکه سابقه تاریخی چندانی از این بازه های قیمتی بیت کوین وجود ندارد که تحلیلگران و تریدرها بتوانند از آن برای پیش بینی آینده بازار و روند آن کمک بگیرند، لحظه به لحظه پذیرش ریسک از سوی تریدرها رو به کاهش است.از یک سو بیت کوین با در پیش گرفتن یک روند به شدت صعودی و به جای گذاشتن رکوردی پس از رکورد دیگر می توان روی ادامه روند صعودی در بازار حساب باز کرد. از مارس ۲۰۲۰ که بازارهای جهانی با افتی بزرگ مواجه شدند و پس از هاوینگ بیت کوین، این رمزارز رشدی ادامه دار و بدون یک اصلاح قیمت معنی دار را تجربه کرده است.اما از سوی دیگر، همچنان منتظر یک اصلاح قیمت اساسی هستند که هنوز روی نداده است. هر روند صعودی با یک روند نزولی همراه خواهد بود و بیت کوین نیز با این واقعیت غریبه نیست. تریدرهایی که پوزیشن باز دارند در نهایت به دنبال این هستند که معاملات باز خود را با سود به اتمام برسانند و از سود به دست آمده بهره لازم را ببرند. در صورت وقوع یک روند نزولی قدرتمند در کوتاه مدت آن دسته از معامله گرانی که بر ادامه روند صعودی حساب باز کرده اند و از اهرم های بالا نیز بهره گرفته اند با مشکلی جدی روبرو خواهند شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دست به عصا شدن تریدرهای بازار آتی با عبور قیمت بیت کوین از 35000 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×