روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " عبور سلطه بیت کوین از سطح 73 درصد چه معنایی برای آلتکوین ها خواهد داشت؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ منتشر شد.

عبور سلطه بیت کوین از سطح 73 درصد چه معنایی برای آلتکوین ها خواهد داشت؟

[…]

نوشته عبور سلطه بیت کوین از سطح ۷۳ درصد چه معنایی برای آلتکوین ها خواهد داشت؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

عبور سلطه بیت کوین از سطح ۷۳ درصد به چه معناست؟سلطه بیت کوین در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۲۱ ار تراز ۷۳ درصد، که یک منطقه مقاومتی حیاتی به حساب می آید، عبور کرده است. این اتفاق آخرین بار در سپتامبر ۲۰۱۹ مشاهده شده بود.اگر بیت کوین بتواند به بالاتر از این منطقه مقاومتی حرکت کند، فصل آلتکوین ها یا آلت سیزن به تعویق خواهد افتاد. بلعکس، اگر BTC در عبور از این تراز مهم در سطح ۷۳ درصد ناتوان ظاهر شود این احتمال وجود دارد که بتوانیم بار دیگر صعود بازار آلتکوین ها را شاهد باشیم.بیت کوین پادشاه رمزارزها همین امروز و به تازگی با رسیدن به تراز ۳۵۷۷۶ دلاری در چارت معاملاتی خود در صرافی بایننس (Binance) رکورد تاریخی دیگری را از خود به جای گذاشته است.به نمایش درآمدن یک چنین عملکردی از سوی بیت کوین معمولاً باعث خروج سرمایه از بازار آلتکوین ها و تزریق آن به BTC خواهد شد. چرا که تریدرها در تلاش هستند تا با تزریق حجم جدیدی از سرمایه بر روند صعودی این رمزارز بیافزایند و سطوح قیمتی جدیدی را با بیت کوین فتح کنند.سرنوشت آلتکوین ها در دستان بیت کوینبر اساس آمار ارائه شده توسط وبسایت تریدینگ ویو (Tradingview) سلطه بیت کوین به تازگی در تاریخ ۳ ژانویه و با رسیدن قیمت BTC به تراز ۳۴۸۰۰ دلار، به ۷۳.۷۱ درصد افزایش یافت. البته این افزایش مدت زیادی دوام نیاورد و سلطه در ادامه همان روز تا تراز ۶۸ درصد کاهش یافت.آخرین باری که یک چنین آماری از سلطه بیت کوین مشاهده شده بود به سپتامبر سال ۲۰۱۹ باز می گردد. مجیک (Magic)، یک تحلیلگر رمزارز در تریدینگ ویو، در این خصوص گفته است:“ساده بگویم، با عبور BTC از این تراز احتمال زیادی وجود خواهد داشت که سلطه بیت کوین با یک حرکت انفجاری به بالای تراز ۹۰ درصد افزایش یابد. آیا ما چنین سناریویی را شاهد خواهیم بود؟ یا اینکه باید یک آلت سیزن را شاهد باشیم؟ ما فعلا مجبور هستیم منتظر بمانیم و ببینیم که آیا سلطه بیت کوین در همان تراز باقی خواهد ماند یا اینکه به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.”احتمال افزایش سلطه بیت کوین با ورود کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به پروژه های دیفایمجیک در ادامه صحبت های خود عنوان کرده است که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) هوس کند پروژه های رمزارز بیشتری را با رویکردی مشابه با پرونده ریپل به صدور و فروش غیر قانونی اوراق بهادار محکوم کند متراقباً سلطه بیت کوین نیز بیش از پیش افزایش خواهد یافت:“اگر SEC موفق شود ثابت کند توکن XRP ریپل یک نوع اوراق بهادار است، این سازمان خواهد توانست همین ادله را برای خیل عظیمی از آلتکوین ها نیز به کار بگیرد. در نهایت این امر می تواند فشاری ادامه دار را بر بازار آلتکوین ها وارد آورد و در نهایت باعث شود که جریان سرمایه به سمت بیت کوین حرکت کند. چرا که بیت کوین با چنین خطری مواجه نخواهد شد.هدف نمی خواهم بگویم که این اتفاق حتماً روی خواهد داد، اما شرط می بندم که SEC در نظر دارد توکن ها و پروژه های بسیار بیشتری را هدف حملات خود قرار دهد. این تنها یک تئوری است ولی به نظر من احتمال وقوع چنین سناریویی بسیار زیاد است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عبور سلطه بیت کوین از سطح 73 درصد چه معنایی برای آلتکوین ها خواهد داشت؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×