روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " میخ محکم روند قیمت اتریوم بر تراز 1200 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ منتشر شد.

میخ محکم روند قیمت اتریوم بر تراز 1200 دلار

[…]

نوشته میخ محکم روند قیمت اتریوم بر تراز ۱۲۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند صعودی قیمت اتریوم پس از تثبیت جایگاه ETH در بالای تراز ۱۲۰۰ دلاربا توجه به روند قیمت اتریوم (Ethereum) نظر می رسد که این رمزارز با عبور از تراز ۱۲۰۰ دلار و تحکیم جایگاه خود، قصد تشکیل یک ناحیه حمایتی را دارد و سپس حرکت صعودی خود را از سر خواهد گرفت.قیمت اتریوم با رسیدن به ترازهای ۱۱۵۰ و ۱۲۰۰ دلار، به بالای ناحیه مقاوتی نفوذ کرده است. اتریوم در حال حاضر مشغول تحکیم قیمت خود است و احتمال دارد تا تراز ۱۲۸۰ دلار نیز رشد کند.اتریوم پس از تشکیل یک ناحیه حمایتی، بالاتر از تراز ۱۱۰۰ دلار، روند رو به رشد جدیدی را در پیش گرفت. اتریوم نواحی مقاومتی در ترازهای ۱۱۲۰ و ۱۱۵۰ دلار را شکست تا جایگاه خود را محکم کند. همچنین این آلتکوین با شکست ناحیه ۱۲۰۰ دلاری بالای خط میانگین متوسط ۱۰۰ ساعته قرار گرفته است. در حال حاضر اتریوم بالاتر از تراز ۱۱۲۰ دلار معامله می شود. این در شرایطی است که اتریوم در حال تشکیل ناحیه حمایتی جدیدی نیز می باشد. یکی از نواحی حمایتی خیلی خوب در نزدیکی تراز ۱۲۰۰ قرار دارد. همچنین در نمودار ساعتی می توان تشکیل این ناحیه حمایتی در تراز ۱۱۸۰ دلار را شاهد بود.نمودار روند قیمت اتریومناحیه حمایتی در بالای خط ۵۰ درصدی فیبوناچی بازگشتی قرار دارد. نوسان در این ناحیه می تواند بین تراز ۱۰۱۹ و ۱۲۳۰ دلار باشد. اما فراموش نکنیم که حمایت تراز ۱۲۳۰ دلار بسیار ضعیف است و احتمال آسان شکسته شدن آن نیز بسیار بالاست. با توجه به موارد ذکر شده قیمت به راحتی می تواند خود را به بالای تراز ۱۲۵۰ دلار برساند. مهم ترین ایستگاه بعدی اتریوم را می توان تراز ۱۳۰۰ دلاری قلمداد کرد و حتی می توان گفت که این ارز در کوتاه مدت توانایی امتحان کردن تراز ۱۳۲۰ دلاری را نیز خواهد داشت.افت محدود قیمت اتریوماتریوم اگر بتواند مقاومت ترازهای ۱۲۳۰ و ۱۲۵۰ دلار را بشکند، به احتمال خیلی زیاد یک اصلاح برگشتی در مسیر خود را آغاز خواهد کرد. اولین ناحیه حمایتی در پایین تر از این ناحیه در تراز ۱۱۸۰ دلار قرار دارد. یک اصلاح برگشتی رو به پایین و برخورد آن با خط روند صعودی احتمالات را برای بازگشت هر چه قدرتمندتر قیمت رو بالا افزایش می دهد. اگر خط میانگین متوسط ۱۰۰ ساعته رو به پایین شکسته شود احتمال ریزش تا تراز ۱۰۳۵ دلار نیز دور از انتظار نخواهد بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " میخ محکم روند قیمت اتریوم بر تراز 1200 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×