روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ارزش کل بازار رمزارزها از 1 تریلیون دلار فراتر رفت! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ منتشر شد.

ارزش کل بازار رمزارزها از 1 تریلیون دلار فراتر رفت!

[…]

نوشته ارزش کل بازار رمزارزها از ۱ تریلیون دلار فراتر رفت! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ارزش کل بازار رمزارزها به ۱ تریلیون دلار رسیدوضعیت چند هفته گذشته بازار رمزارزها برای معامله گران بسیار مساعد بوده است. پس از صعود بیت کوین (Bitcoin) به نقاط اوج خود و رشد شدید قیمت اتریوم (Ethereum)، ارزش کل بازار رمزارزها به تراز جدیدی افزایش پیدا کرد و به ۱ تریلیون دلار رسید.نمودار ارزش کل بازار رمزارزهابیت کوین، عامل اصلی روند رو به رشد ارزش کل بازار رمزارز بوده است. قیمت بیت کوین، به عنوان سلطان بازار رمزارزها، ساعاتی پیش تراز ۳۷۰۰۰ دلار را نیز در هم شکست. معاملات بیت کوین در حال حاضر حدود ۶۸ درصد از حجم کلی بازار را در اختیار خود دارد. این در حالی است که اتریوم که محبوب ترین و بهترین آلتکوین جهان است، تنها ۱۳.۳ درصد از حجم کلی معاملات بازار را در اختیار دارد.جالب است بدانیم که طی چند سال گذشته و در حالی بازار تحولاتی چشمگیر را پشت سر گذاشته، جایگاه این دو رمزارز، یعنی بیت کوین و اتریوم دست نیافتنی تر شده است.با این حال، بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که BTC و ETH به تنهایی بار رونق بخشیدن به بازار رمزارزها را به دوش نکشیده اند. در واقع، برخی از آنها معتقدند که عواملی چون رشد انفجاری دیفای (DeFi) و افزایش علاقه نسبت به حوزه کریپتوکارنسی نیز می توانند نقشی اثرگذار در افزایش ارزش بازار رمزارزها ایفا کرده باشند.با این حال به نظر می رسد که ریپل (XRP) در میان تمام رمزارزها یک استثنا محسوب می شود. در حالی که ریپل روی نمودار عملکرد خوبی را از خود نشان می داد، اواخر سال ۲۰۲۰ با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC) مواجه شد که به ریزش شدید ارزش این رمزارز انجامید. پس از این اتفاق بسیاری از سازمان های سرمایه گذار ریپل را از ذخایر ارزی خود حذف کردند.بنابراین در دورانی که اکثریت رمزارزها سودی بیشتر از ۵۰ درصد را به سرمایه گذاران خود ارائه داده ‎اند، ریپل با مشکلات متعددی روبرو شده است.آخرین باری که حوزه کریپتوکارنسی چنین تحولات چشمگیری را به خود دیده بود ارزش کل بازار به حدود ۸۲۹ میلیارد دلار افزایش یافت. این اتفاق طی دو سال اخیر رخ نداده بود تا این که بیت کوین روند صعودی شدید خود را آغاز کرد و آلتکوین ها نیز به تبعیت از پادشاه رمزارزها مسیر صعودی را در پیش گرفتند.از زمان آعاز روند صعودی بازار، بسیاری از تحلیل گران زنجیره ای و طرفداران مشهور رمزارز، یادآوری کرده اند که بازار امسال با سال ۲۰۱۷ تفاوت های بسیاری دارد. اما با این حال روند کنونی بازار کریپتو به حبابی تشبیه شده است که بر اساس ترس و اضطراب و هیجان زدگی مدیریت می شود.مدیر ارشد استراتژی های کوین شیرز (Coinshares) در مطلبی خاطر نشان کرد که:“سال ۲۰۱۷ برای بسیاری از ما بسیار غیرقابل پیشبینی و هیجان انگیز بود. در آن سال هم بسیاری از کوین ها، اسامی معتبر و سرمایه های فراوان در گردش را شاهد بودیم. اما این بار داستان متقاوتی در راه است. چرا که این بار داستان اصلی در مورد بیت کوین است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ارزش کل بازار رمزارزها از 1 تریلیون دلار فراتر رفت! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×