روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش نوسانات بازار بیت کوین با ورود نهنگ ها از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ منتشر شد.

افزایش نوسانات بازار بیت کوین با ورود نهنگ ها

[…]

نوشته افزایش نوسانات بازار بیت کوین با ورود نهنگ ها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش نوسانات بازار بیت کوینداده ها نشان می دهند که به دنبال هر افزایش قیمت بیت کوین (Bitcoin) و ثبت یک رکورد تاریخی جدید برای این رمزارز نهنگ های فوق بزرگ وارد بازار شده و با فروش دارایی های خود افت یک باره قیمت را موجب می شوند و همین امر افزایش نوسانات بازار بیت کوین را افزایش داده است.قیمت بیت کوین دوباره در ناحیه ۴۰۰۰۰ دلار و بالاتر از این تراز حمایتی تثبیت شده بود. در حالی که خریداران ریسک پذیر در این تراز از BTC حمایت به عمل آوردند و تلاش داشتند قیمت بیت کوین را تا تراز بالاتری افزایش دهند خطر یک افت قیمت تند و تیز دیگر بازار را تهدید می کرد.بر اساس نظر تحلیلگران متریال ایندیکیتورز (Material Indicators)، یک شرکت تحلیل داده رمزارز، زمانی که بیت کوین در تاریخ ۷ ژانویه به تراز ۴۰۰۰۰ دلاری رسید، نهنگ های فوق بزرگ یکباره مقدار قابل توجهی از BTCهای خود را به فروش رسانده اند. این امر باعث شد قیمت بیت کوین طی چند ساعت یک افت ۱۰ درصدی تا تراز ۳۶۰۰۰ دلار را تجربه کند.این افت شدید به سرعت از سوی خریداران جبران شد و در نهایت پس از ۱۲ ساعت قیمت را به ترازی بالاتر از ۴۱۰۰۰ دلار بازگرداند. هرچند پس از رسیدن قیمت BTC به یک اوج تاریخی دیگر، این رمزارز یک افت شدید دیگر را تجربه کرد تا اینگونه و در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین در تراز ۳۹۰۵۰ دلار در حال تبادل باشد. به گفته تحلیلگران متریال:“اینطور به نظر می رسد که نهنگ های فوق بزرگ پس از این افزایش قیمت بزرگ اقدام به فروش کرده اند و فروش دارایی خود را به صورت لحظه ای و شوک آور انجام می دهند. حدس ما این است که آنها احتمال می دهند روند نزولی بیشتری در پیش باشد. آنها واقعا در رالی قیمت تا تراز ۴۲ هزار دلار شرکن نداشته اند که بیش از قبل بر این نظریه صحه می گذارد.”بر اساس توضیحات تحلیلگران متریال اینیدکیتور، در جدیدترین اصلاح قیمت از تراز ۴۲ تا ۴۰ هزار دلاری، نهنگ های کوچکتری که بین ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار سرمایه داشته اند به سود رسیده اند. آنها اشاره کرده اند:“هرچند، اکنون این گروه دوباره خرید خود را احتمالاً با هدف گذر از مقاومت ۴۲ هزار دلاری شروع کرده اند. تنها با این تفاوت که این بار نهنگ های عادی (کلاس ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار)، در حال کسب سود هستند.”نمودار عملکرد قیمت بیت کوین (Bitcoin)با توجه به اینکه بیت کوین هفته گذشته و در همین بازه زمانی در صرافی کوین بیس (Coinbase) در قیمت بالاتری مبادله می شد، واضح است که تقاضای خرید گسترده تری در بازار آمریکا وجود دارد.این امر پیشنهاد دهنده آن است که جنگی میان نهنگ های عادی که به دنبال کسب سود هستند و خریداران جدید بیت کوین در آمریکا شکل گرفته است. سقوط شدید و یکباره پس از ثبت هر رکورد تاریخی قیمت نیز بیان کننده این موضوع است که احتمالاً نهنگ ها باز هم پس از رسیدن به یک اوج قیمتی جدید فروش گسترده را آغاز خواهند کرد.بنابراین این موضوع بسیار مهم است که تقاضای بیت کوین از سوی بازار آمریکا در آینده نزدیک نیز برقرار باشد. در غیر اینصورت، فشار فروش بالا از سوی نهنگ ها می تواند باعث شود که قیمت BTC با یک اصلاح قیمت بزرگ در آینده نزدیک روبرو شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش نوسانات بازار بیت کوین با ورود نهنگ ها از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×