روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین و تسلا ، ارزش سهام فیسبوک را به زیر کشیدند از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ منتشر شد.

بیت کوین و تسلا ، ارزش سهام فیسبوک را به زیر کشیدند

[…]

نوشته بیت کوین و تسلا ، ارزش سهام فیسبوک را به زیر کشیدند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

افزایش ارزش دارایی های بیت کوین و تسلابا افزایش ارزش دارایی های بیت کوین (Bitcoin) و تسلا (Tesla)، ارزش دارایی قیسبوک (Facebook)، دو پله سقوط کرد. بیت کوین و تسلا با پشت سر گذاشتن جایگاه فیسبوک، ارزش کل آن را در بازار جهانی به زیر کشیدند.بیت کوین و تسلا جایگاه فیسبوک را به زیر کشیدندبیت کوین به رتبه هفتم و تسلا به رتبه ششم صعود کردند. ارزش کل بازار بیت کوین حدود ۷۷۰ میلیارد دلار و در نزدیکی آن فیسبوک حدود ۷۶۷ میلیارد دلار است.ارزش بازار عبارت است از کل ارزش دلاری سهام یک شرکت که نزد تمامی سهام داران آن شرکت نگهداری می شوند. در مورد رمزارزها نیز به طور مشابه به ارزش تعداد کل کوین های در گردش که در میان سرمایه گذاران در حال معامله است، ارزش بازار اتلاق می شود.طبق گزارش منتشر شده توسط سایت دکریپت دات کو (decrypt.co)، طی روزهای گذشته ارزش کل بازار رمزارزها با توجه به روند صعودی شدید، به ۱ تریلیون دلار رسیده است. تا همین لحظه، اتریوم (Ethereum) و بیت کوین، دو رمزارزی هستند که در میان ۱۰۰ دارایی برتر جهان قرار گرفته اند. ارزش بیت کوین در حال حاضر از فیسبوک بیشتر است.با این وجود، اریک وورهیس (Erik Voorhees)، مدیر عامل پلتفرم خصوصی معاملاتی شیپ لیفت (ShapeLift) در توییتر خود اعلام کرد که:“این بار زمان زیادی طول نخواهد کشید تا ارزش کل بازار رمزارزها به ۲ تریلیون دلار برسد. به نظر من این بار ۱۰ سال طول نمی کشد و به احتمال خیلی زیاد تا ۶ ماه دیگر به ۲ تریلیون دلار خواهد رسید.”در حال حاضر ارزش کل بازار رمزارزها ۱ تریلیون دلار است. بیت کوین در تلاش است تا رقبای خود را پشت سر بگذارد و بین ۵ دارایی برتر جهان قرار بگیرد. برای این که بیت کوین جایگاه اول را از دستان اپل (Apple) برباید، لازم است که قیمتش به تراز ۱۱۶۰۰۰ دلار برسد. این در حالی است که محبوبیت بیت کوین در میان مردم و حتی سازمان های سرمایه گذاری معتبر جهان رو به افزایش است و دور از انتظار نیست که به زودی بیت کوین را در جایگاه اول برترین دارایی های جهان ببینیم.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین و تسلا ، ارزش سهام فیسبوک را به زیر کشیدند از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×