روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پرواز اتریوم نزدیک است ! قیمت eth تا کجا پیش خواهد رفت؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ منتشر شد.

پرواز اتریوم نزدیک است ! قیمت eth تا کجا پیش خواهد رفت؟

[…]

نوشته پرواز اتریوم نزدیک است ! قیمت ETH تا کجا پیش خواهد رفت؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیشروی قیمت اتریوم تا کجا خواهد بود؟طبق گفته تحلیل گران بازار روند قیمت ETH همچنان صعودی خواهد بود. در حالی که اتریوم (Ethereum) به ناحیه ۱۲۰۰ دلاری نزدیک می شود، اما فشار فروش سهامداران بازار این رمزارز محبوب را در همین ناحیه متوقف کرده است.هر حرکت قیمت اتریوم به سمت تراز ۱۳۰۰ دلار با مقاومت رو به رو شده و فعلا این رمزرمزار همزمان با بیت کوین رشد خود را ادامه می دهد.یکی از تحلیل گران بازار رمزارزها بر این باور است که فشاری جدی پشت اتریوم قرار دارد و احتمالا این رمزارز در آستانه یک جهش تاریخی می باشد.در زمان نگارش این مطلب قیمت اتریوم در تراز ۱۱۹۹.۲۰ دلار قرار دارد. امروز صبح قیمت اتریوم با فشار خرید بسیار زیاد، تا نزدیکی تراز ۱۳۰۰ دلار بالا رفت. اما فروشندگان اجازه شکسته شدن مقاومت در تراز ۱۳۰۰ دلار را به این رمز ارز ندادند. در حال حاضر همه چیز به روند پادشاه رمزارزها، یعنی بیت کوین، بستگی دارد. آیا بیت کوین می تواند جایگاه خود را بالای تراز ۴۰ هزار دلار تثبیت کند؟در حال حاضر خریداران در تلاش هستند تا موفق شوند جای پای بیت کوین را در این تراز قیمتی تثبیت کنند و این امر موقتا مانعی برای روند قیمت ETH شده است.احتمال عبور اتریوم از تراز ۲ هزار دلاریکی دیگر از تحلیل گران بازار رمزارزها، در توییتر خود توضیح داد که:“با نگاهی ریز بینانه بر نمودار اتریوم می توان به این نکته پی برد که ارزش آن روز به روز رو به افزایش است”تصویر کلی از نمودار اتریوموی به ضوح توضیح داد که:“ارزش بیت کوین به زودی از تراز ۲۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد و حتی اگر فراتر از این تراز نیز حرکت کند، تعجبی نخواهم کرد.”قیمت ETH در میان مدت، روندی کاملا صعودی دارد. همانطور که در نمودار می بینیم به نظر می رسد که هیولای اتریوم هنوز سرش در زیر آب است و زمانی که سرش را از آب بیرون بیاورد همه ما را شوکه خواهد کرد. طبق گفته های این تحلیل گر به نظر می رسد که اتریوم به زودی به بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خودش خواهد رسید.پیشنهاد می شود که طی روزهای آینده باید تنها نمودارهای میان مدت اتریوم را زیر نظر گرفت. در حال حاضر نشانه های اندکی از ضعف در نمودار قیمتی اتریوم نسبت به کل بازار دیده می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پرواز اتریوم نزدیک است ! قیمت eth تا کجا پیش خواهد رفت؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×