روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی دریبیت: احتمال رشد قیمت بیت کوین به تراز 300 هزار دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ منتشر شد.

صرافی دریبیت: احتمال رشد قیمت بیت کوین به تراز 300 هزار دلار

[…]

نوشته صرافی دریبیت: احتمال رشد قیمت بیت کوین به تراز ۳۰۰ هزار دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

قیمت بیت کوین تا تراز ۳۰۰ هزار دلار پیشروی خواهد کردصرافی دریبیت (Deribit) گزینه های معامله بیت کوین در تراز ۳۰۰ هزار دلار را به پلتفرم خود اضافه کرد. با توجه به این مطلب، احتمال رشد قیمت بیت کوین تا تراز ۳۰۰ هزار دلار دور از انتظار نیست.یکی از تحلیل گران بیت کوین در توییتر خود نوشت:“این نهایت دیوانگیست. من فکر نمی کردم که قیمت بیت کوین از تراز ۳۶ هزار دلار تجاوز کند.”این ماجرا می تواند حکمرانی بیت کوین (Bitcoin) را معتبرتر کند. چرا که بسیاری از معامله گران قدیمی و جدید بر این عقیده هستند که قیمت بیت کوین تا پایان سال (دسامبر ۲۰۲۱) به تراز ۳۰۰ هزار دلار خواهد رسید.طی ماه های گذشته قیمت بیت کوین روند صعودی شدیدی داشته است و در هفته گذشته ارزش این رمزارز با قاطعیت هرچه تمام تا تراز ۴۱۵۰۰ دلار پیشروی کرد.یکی دیگر از تحلیل گران بازار رمزارزها اعلام کرد که ” بیت کوین خط روند صعودی را در بالای نمودار خود شکسته و به همین دلیل است که از ماه اکتبر ۲۰۲۰ روند صعودی این رمزارز آغاز شده است.” طبق تحلیل های منتشر شده از این تحلیل گر، در ماه آتی، احتمال صعود بیت کوین به ترازهای ۶۰ هزار، ۸۰ هزار و ۱۰۰ هزار دلار وجود خواهد داشت.طبق این تحلیل ها ارزش کل بازار بیت کوین رو به افزایش خواهد بود و به احتمال زیاد موفق به پشت سر گذاشت ارزش کل شرکت های معتبری مانند برکشایر هاتاوی (Berkshire Hathaway) و ویزا (VISA) خواهد شد. با وجود این روند صعودی بر روی نمودار بیت کوین، خیلی ها بر این عقیده اند که اصلاح بزرگی رخ خواهد داد. اما روند بدون توقف بیت کوین و احتمالات ادامه یافتن این روند سریع، باعث شوکه شدن بسیاری از افراد شده است.با توجه به گفته های سرمایه گذار و پادکستر معروف پیترسون جرج پیش (Preston George Pysh)، قیمت فعلی بیت کوین کاملا منطقی به نظر می رسد و تا زمان رویداد هاوینگ (halving) این روند رو به رشد ادامه پیدا خواهد کرد.“نمی توانم بگویم که چرا این قضیه برای همگان عیجب به نظر می رسد. این یک الگوی از پیش برنامه ریزی شده و البته بدون دخالت دست است که برای سیاست های غیر متمرکز تحقق پذیر شده. به قرن بیست و یکم خوش آمدید.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی دریبیت: احتمال رشد قیمت بیت کوین به تراز 300 هزار دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×