روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل قیمت بیت کوین تا آخر هفته از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ منتشر شد.

تحلیل قیمت بیت کوین تا آخر هفته

[…]

نوشته تحلیل قیمت بیت کوین تا آخر هفته اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل قیمت بیت کوین تا آخر هفته توسط مارکت واچطبق آخرین تحلیل قیمت بیت کوین که توسط سایت مارکت واچ (Market Watch) صورت گرفته، به نظر می رسد که تا آخر این هفته قیمت بیت کوین تراز ۴۰ هزار دلار را خواهد شکست.رمزارزهای دیگری که سهم کمتری از معاملات بازار را در اختیار داشته اند، طی هفته گذشته، سود قابل قبولی را به سرمایه گذاران خود ارائه کرده اند. این در حالی است که بیت کوین با در اختیار داشتن سهم وسیعی از معاملات در بازار رمز ارزها، مدتی است که سکون دارد.پس از روزهای پر تلاطمی که پشت سر گذاشته ایم، چند روزی است که بیت کوین حوالی تراز ۴۰ هزار دلار آرام گرفته است. اما با این حال، رمزارزهایی که سهم کمی از معاملات بازار را در اختیار دارند طی روزهای گذشته تغییرات قابل تامل و چشمگیری داشته اند و خیلی از آنها به سرعت رشد کرده اند.طی چند روز گذشته روند بازار به شدت صعودی بوده است. در روز دوشنبه، بیت کوین با کف سازی در تراز ۲۸ هزار دلار و حرکت دوباره به سمت تراز ۳۰ هزار دلار عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد. بعد از این روند در کوتاه مدت، بیت کوین حرکت خودش را ادامه داد و تا تراز ۴۰ هزار دلار پیشروی کرد.طی روزهای گذشته اتفاق مهمی برای بیت کوین رخ داد. بیت کوین تراز ۴۰ هزار دلار را شکست و تا تراز ۴۱۸۰۰ دلار صعود کرد. اما موفق به حفظ موقعیتش نشد و دوباره به زیر تراز ۴۰ هزار دلار بازگشت. با وجود اینکه فشار فروش بسیار بالا بود، اما باز هم خریداران مانع از ریزش بیش از حد بیت کوین شده و در حال حاضر حول ناحیه ۴۰۳۰۰ دلار در حال معامله است. با این وجود شاخص های معتبر بیانگر آن هستند که ممکن است بیت کوین تا تراز ۳۸۰۰۰، ۳۷۱۵۰ و ۳۶۰۰۰ دلار اصلاح بخورد.از سوی دیگر، بیت کوین حول تراز ۴۲ هزار دلار مقاومت قوی ای دارد. احتمال شکست این روند با توجه به قدرت رشد بیت کوین وجود دارد. احتمال شکسته شدن ترازهای ۴۳۴۴۵ و ۴۵۰۰۰ دلاری طی روزهای آتی برای بیت کوین را می توان متصور شد.جالب توجه است که طی دو تعطیلی پایان هفته اخیر بورس کالای شیکاگو گپ هایی بر روی نمودار بیت کوین ایجاد شده که برای پر شدن آنها ممکن است درصدی از این رشد قیمت فرو بریزد.روند آلتکوین ها چگونه پیش خواهد رفت؟تحلیل ها و روند روز بازار نمایانگر آن است که آلتکوین هایی که سهم کمتری از معاملات را در بازار دارند، رشد بیشتری را تجربه خواهند کرد.رونذ رشد آلتکوین ها در بازاراین در حالی است که دیروز ارزش کل بازار به آرامی به ۱.۱ تریلیون دلار افزایش پیدا کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل قیمت بیت کوین تا آخر هفته از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×