روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جهش بزرگ بیت کوین در راه است ؟ مقصد بعدی تراز 50000 دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ منتشر شد.

جهش بزرگ بیت کوین در راه است ؟ مقصد بعدی تراز 50000 دلاری

[…]

نوشته جهش بزرگ بیت کوین در راه است ؟ مقصد بعدی تراز ۵۰۰۰۰ دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ۵۰۰۰۰ دلاریبیت کوین (Bitcoin) طی روزهای گذشته توانست تا تراز ۴۲۰۰۰ دلاری پیشروی کند و به رکورد قیمتی جدیدی دست یابد. بیت کوین هم اکنون در حال تجدید قوا است و احتمال دارد به زودی حرکت خود به سمت ترازهای ۴۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلاری را آغاز کند.بیت کوین بالاتر از سطوح حمایتی ۴۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ دلار در حال معامله است و به روند صعودی قدرتمند خود ادامه می دهد. قیمت این رمزارز در بالای تراز ۴۰ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) در حال تثبیت شدن است.در حال حاضر می توان شکل گیری یک مثلث انقباضی با سطح مقاومت ۴۱۲۰۰ دلاری در چارت ۴ ساعته را مشاهده کرد. این احتمال زیاد است که جفت ارز بیت کوین / دلار در آینده نزدیک حرکت خود به بالاتر از تراز ۴۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰۰ دلار را آغاز کند.طی روزهای گذشته، بیت کوین با افزایش قیمت بیشتری بالاتر از تراز ۳۵۰۰۰ دلار همراه بوده است. این رمزارز یکی پس از دیگری سطوح مقاومت ۳۶۰۰۰ و ۳۸۰۰۰ را در هم شکست و به رکوردهای قیمتی جدیدتری دست یافت.BTC حتی به بالاتر از تراز ۴۰۰۰۰ دلار نیز حرکت کرد و همچنان بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) خود قرار دارد. قبل از اینکه بیت کوین دوره تثبیت قیمت خود را آغاز کند تا بالاترین تراز تاریخی خود در سطح ۴۲۰۶۸ دلار پیشروی کرده بود. در این سطح یک افت قیمت کوچک به پایین تر از تراز ۴۱۰۰۰ دلار روی داد.قیمت این رمزارز حتی تراز ۴۰۰۰۰ دلاری را نیز لمس کرد. هرچند خریداران ریسک پذیر توانستند از سطح ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان پایین ۲۹۹۹۵ دلاری تا نوسان بالای ۴۲۰۶۸ دلاری حمایت کنند.تحلیل قیمت بیت کوین (۴ ساعته)با نگاهی دقیق به چارت ۴ ساعته بیت کوین اینطور به نظر می رسد که یک مثلث انقباضی با سطح مقاومتی در نزدیکی تراز ۴۱۲۰۰ دلاری در حال شکل گیری است. اگر که BTC موفق شود این مثلث را با حرکتی رو به بالا بشکند و سطح ۴۱۵۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، احتمال ادامه روند صعودی آن به ترازهایی بالاتر قوت خواهد گرفت.در صورت تحقق چنین سناریویی، BTC با یک مقاومت اولیه در نزدیکی تراز ۴۲۰۶۸ دلار روبرو خواهد شد، که احتمال دارد به افزایش قیمتی ۵ تا ۸ درصدی برای این رمزارز منجر شود. با در نظر گرفتن چنین فرضی می توان انتظار داشت که قیمت BTC تا تراز ۴۵۰۰۰ دلار افزایش یابد و این هدفی آسان برای سرمایه گذاران ریسک پذیر خواهد بود. اگر این رالی قیمت بتواند برای مدت بیشتری ادامه پیدا کند، راه برای رسیدن به ناحیه ۵۰۰۰۰ دلاری نیز هموارتر خواهد شد.سطوح حمایتی بیت کویناگر بیت کوین در عبور رو به بالا از این مثلث مقاومتی ناموفق ظاهر شود، این خطر وجود خواهد داشت که BTC با شکست رو به پایین و زیر تراز ۴۰۰۰۰ دلار حرکت کند. در صورت تحقق چنین سناریویی، اولین حمایت از BTC در تراز ۳۹۲۰۰ دلاری صورت خواهد گرفت.اما در صورت حرکت به زیر این سطح حمایتی می توان گفت که احتمال ریزش قیمت بیت کوین تا تراز حمایتی بعدی در تراز ۳۶۰۰۰ دلار ادامه خواهد داشت. این سطح در نزدیکی تراز ۵۰ درصدی فیبوناچی بازگشتی، از نوسان پایین ۲۹۹۹۵ دلاری تا نوسان بالای ۴۲۰۶۸ دلاری، واقع شده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جهش بزرگ بیت کوین در راه است ؟ مقصد بعدی تراز 50000 دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×