روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل: شرایط تحقق اتریوم 1420 دلاری از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ منتشر شد.

تحلیل: شرایط تحقق اتریوم 1420 دلاری

[…]

نوشته تحلیل: شرایط تحقق اتریوم ۱۴۲۰ دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

آیا قیمت اتریوم می توان تا تراز ۱۴۲۰ پیشروی کند؟برای اینکه بازار بتواند اتریوم ۱۴۲۰ دلاری را ببیند، مطالبی که در این گزارش ذکر خواهد شد، باید محقق بشوند.در حال حاضر قیمت اتریوم (Ethereum) بالای تراز ۱۰۰۰ دلاری، جای پای خود را محکم کرده است. در حال حاضر اتریوم مقاومت تراز ۱۲۷۵ دلار را شکسته و فشار خریداران می تواند باعث شود تا روند این رمزارز به تراز ۱۴۲۰ دلاری برسد.طی هفته های گذشته، اتریوم و بیت کوین (Bitcoin) رشد قابل توجهی داشته اند. به طوری که خریدهای بسیاری از سازمان های سرمایه گذاری باعث رشد بیش از حد این روند صعودی شدند. اتریوم به بالای ناحیه مقاومتی خود در تراز ۱۱۰۰ دلار رسید. این در شرایطی بود که بعد از شکسته شدن این مقاومت نیز، در بالای خط روند ۱۰۰ (۴ ساعته) قرار گرفت.قیمت اتریوم تراز ۱۲۹۰ دلار را در هم شکست و در حال حاضر جایگاه خود را در بالای این تراز قیمتی تثبیت کرده است. در این بحبوحه نزول قیمتی اندکی رخ داد. اما دوباره با واکنش نشان دادن به تراز ۱۲۹۰ دلار، به راحتی مسیر صعودی خود را در پیش گرفت. قبل از اینکه این روند صعودی جدید اتریوم نیز آغاز شود، در تراز ۱۰۶۵ یک چرخش رو به بالا صورت گرفته بود.با شکستن قیمت، در تراز ۱۲۰۰ دلار، وارد ناحیه صعودی شد. همچنین در نمودار چهار ساعته، مثلث جمع شونده ای که در این ناحیه به وجود آمده بود را در نزدیکی تراز ۱۲۴۰ دلار شکست.نمودار چهار ساعته اتریومدر این روند شدید رو به رشد قیمت در تراز ۱۳۰۰ دلار نیز شکسته شد. قیمت اتریوم تا تراز ۱۳۴۰ دلار نیز پیش رفته است. این تراز قیمتی در نزدیکی ناحیه فیبوناچی ۱.۲۳۶ قرار دارد. با این روند رو به رشد اتریوم دور از انتظار نیست که به زودی تراز ۱۴۲۰ دلاری را ببینیم.نواحی حمایتی و مقاومتی اتریوماگر اتریوم نتواند از نواحی مقاومتی در ترازهای ۱۳۴۰ و ۱۴۰۰ دلار عبور کند، احتمال یک اصلاح قیمتی وجود خواهد داشت. این عدم موفقیت در شکست مقاومت می تواند باعث شود که قیمت تا ناحیه حمایتی بعدی در تراز ۱۲۷۵ دلار سقوط کند. ناحیه حمایتی اصلی اتریوم در تراز ۱۱۸۰ دلار قرار گرفته است. اگر این کاهش قیمت اتفاق بیفتد، حتی می تواند باعث سقوط این رمزارز تا تراز ۱۱۳۵ دلار نیز شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل: شرایط تحقق اتریوم 1420 دلاری از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×