روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آیا رشد قیمت آلتکوین‌ها در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ منتشر شد.

آیا رشد قیمت آلتکوین‌ها در راه است؟

[…]

نوشته آیا رشد قیمت آلتکوین ها در راه است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نشانه هایی از رشد قیمت و فصل آلتکوین هابا توجه به روند بازار و نمودارها و رشد قیمت آلتکوین ها (Altcoins) طی روزهای گذشته، به نظر می رسد که آلت سیزن (Alt Season) در راه باشد.رمزارزهای بسیاری طی روزهای گذشته صعودهای قابل توجهی داشته اند. از جمله این رمزارزها می توان به بیت کوین کش (Bitcoin Cash)، بیت کوین اس وی (Bitcoin SV)، چین لینک (Chainlink)، ریپل (Ripple)، لایت کوین (Litecoin) و کاردانو (Cardano) اشاره کرد. دومین رمزارز معتبر دنیا یعنی اتریوم (Ethereum) موفق شده از سال ۲۰۱۸ تا زمان حال ارزش خود را تا تراز ۱۳۵۰ دلار افزایش دهد. این در حالی است که بیت کوین حول تراز ۴۱ هزار دلار در نوسان است و بیشترین حجم معاملات بازار را نیز در اختیار دارد.طبق گزارشی که توسط کریپتو پوتیتو (CryptoPotato) منتشر شده، بسیاری از آلتکوین ها طی روزهای گذشته به صورت پی در پی دارای رشد قابل قبولی بوده اند. اتریوم با رشد ۱۲ درصدی، خودش را به بالاترین قیمت تمام دوران خود طی سه سال گذشته نزدیک کرده است.تصویری از وضعیت بازار رمزارزهاطبق اطلاعات منتشر شده در سایت کوین جکو (CoinGecko)، بالاترین قیمت تمام دوران اتریوم در تراز ۱۴۴۸ دلار بوده است و در حال حاضر این رمزارز حدود ۱۰۰ دلار بالاترین تراز قیمتی خود فاصله دارد تا بتواند آن را شکست دهد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، دیروز بسیاری از رمز ارزها صعودی بوده و سود قابل توجهی به سرمایه گذاران خود ارائه کرده اند.در حالی که بسیاری از رمزارزها با قدرت هرچه تمام در حال رشد هستند، بیت کوین در جایگاه فعلی خود آرام گرفته است. این یکی از نشانه های اصلی شروع آلت سیزن می باشد. بیت کوین طی روزهای گذشته تا نزدیکی تراز ۴۲ هزار دلار پیشروی کرد و سپس سقوطی تا تراز ۳۹ هراز دلار داشت. در حال حاضر بیت کوین حول تراز ۴۱ هزار دلار در حال نوسان است.با این اوصاف آلتکوین های بسیاری رشد قابل توجهی در بازار داشته و این باعث شده که حجم معاملات بیت کوین در بازار تا ۶۸ درصد کاهش یابد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آیا رشد قیمت آلتکوین‌ها در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×