روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صعود شدید قیمت ریپل نزدیک است ، ریپل به پیروزی خود اطمینان کامل از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ منتشر شد.

صعود شدید قیمت ریپل نزدیک است ، ریپل به پیروزی خود اطمینان کامل

[…]

نوشته صعود شدید قیمت ریپل نزدیک است ، ریپل به پیروزی خود اطمینان کامل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

با توجه به برنامه های XRP برای بانک مرکزی، احتمال صعود شدید قیمت ریپل وجود داردبا توجه به برنامه ریزی هایی که ریپل برای بانک مرکزی تدارک دیده است، احتمالا شاهد صعود شدید قیمت ریپل خواهیم بود.قیمت ریپل (Ripple) طی چند روز گذشته به رغم کاهش قیمت به ۰.۲۵ دلار که بیشتر به دلیل سقوط بیت کوین به تراز ۳۰ هزار دلار بوده، با ثبات بوده است. در همین حال، بهبود روند به صورت تدریجی صورت خواهد گرفت و مقاومت اصلی در تراز ۰.۳۰ دلار قرار دارد و باعث محدود شدن این رمز ارز در بازه نوسانی فعلی شده است.در زمان نوشتن این مطلب، XRP در تراز ۰.۲۸ دلار معامله می شود. در حالی که به سختی در تلاش است تا بتواند حمایت خود را در میانگین متحرک ساده ۵۰ در نمودار ۴ ساعته حفظ گند. عملکرد قیمت ها در بالاتر از این میانگین متحرک ساده، احتمالا به دو جهش عظیم منتهی خواهد شد: کف سازی و حرکت رو به بالا در تراز ۰.۳۰ دلار و خروج از مثلث پایین رونده.نمودار چهار ساعته ریپل (Ripple)در یک نگاه کلی به نمودار، روند مشخص زمانی شکل می گیرد که قیمت رمزارز با مابین دو تراز مشخص در بالا و پایین، نوسان کند. واگرایی زمانی رخ می دهد که یک شکست روند اتفاق بیفتد. شکست روند با افزایش حجم (برجسته بودن واگرایی بین حجم و قیمت) بیشتر تأیید می شود. دور شدن از این الگو عموما سریع و شدید اتفاق می افتد.نمودار چهار ساعته نشان می دهد که میانگین متحرک ساده ۲۰۰، پس از بازیابی مورد انتظار با افزایش فشار خرید، شکست روند را به تأخیر می اندازد. با این حال، XRP می تواند با صعود به بالاتر از مقاومت هفته گذشته یعنی تراز ۰.۴۰ دلار، صعود قیمت خود را مجددا تقویت شود.در اخبار دیگر، گزارش شده است که ریپل قصد دارد با وجود شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، سرویس های خود را به بانک های مرکزی ارائه دهد.برای آغاز این فعالیت ها، سه مدیر فنی بانک مرکزی را برای دفاتر خود در نیویورک، لندن و سان فرانسیسکو استخدام کرده است. این مدیران به طراحی و استقرار ارزهای دیجیتالی بانک های مرکزی (CBDC) کمک خواهند کرد.ریپل بر این باور است که XRPL برای حمایت از صدور استیبل کوین ها با یک عملکرد منحصر به فرد و ملموسی توسعه یافته است. این حرکت نشان می دهد که ریپل به فناوری خود اطمینان کامل دارد و همچنین از سوی دیگر بعید به نظر می رسد که از شکایت قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا جان سالم به در ببرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صعود شدید قیمت ریپل نزدیک است ، ریپل به پیروزی خود اطمینان کامل از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×