روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل گر معروف : روند صعودی بازار آلتکوین‌ها در راه است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ منتشر شد.

تحلیل گر معروف : روند صعودی بازار آلتکوین‌ها در راه است

[…]

نوشته تحلیل گر معروف : روند صعودی بازار آلتکوین ها در راه است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند صعودی بازار آلتکوین ها به زودی از راه می رسدیکی از تحلیل گران و معامله گران معروف بازار رمزارزها که با پیش بینی قیمت بیت کوین (Bitcoin) در ماه مارس سال گذشته، نامی درخشانی از خود به جای گذاشت، می گوید که بزرگترین روند صعودی بازار آلتکوین ها در راه است.استراتژیست معروف بازار رمزارزها که با نام کاپو (Capo) شناخته می شود به ۳۷۳۰۰ دنبال کننده خود گفته است که اصلاح فعلی در بازار رمزارزها وسیع تر خواهد بود و برای از دست رفتن افراد ضعیف طراحی شده است.“آنها در تلاش هستند تا شما را از بزرگترین روند صعودی تاریخ بازار آلتکوین ها حذف کنند.”این معامله گر اضافه می کند که کاهش شدید قیمت ها باعث می شود که سرمایه گذاران مستقل از خرید ارزان خودداری کنند.“خنده دار است که همه می خواهند خرید ارزان داشته باشند. ولی این میزان هیچ وقت برای آنها کافی نخواهد بود. معنای طمع خالص همین است.”با وجود اینکه میلیاردها دلار به خاطر اصلاحات بازار رمزارزها از بین رفته، کاپو خاطر نشان می کند که تعدادی از آلتکوین ها را به شدت صعودی می بیند. وی در توییت خود نوشت:“نمی توانم توضیح بدهم که تعدادی از آلتکوین ها تا چه حد صعودی هستند.”یکی از آلتکوین های مد نظر کاپو، اتریوم (Ethereum) می باشد.نمودار روند اتریوم (Ethereum)این معاامله گر معتقد است که پلتفرم هوشمند قراردادها در میان یک رالی سهمی وار قرار دارد که امکان رشد اتریوم را تا تراز ۱۰ هزار دلار افزایش خواهد می دهد.نمودار روند نویا (NOIA)یکی دیگر از رمزارزهای مورد علاقه کاپو، سینتروپی (NOIA) می باشد که به گفته او روند صعودی شدیدی دارد. طبق اطلاعاتی که توسط این تحلیل گر منتشر شده سینتروپی یا نویا به ۰.۸ دلار خواهد رسید، که نشان دهنده رشد ۳۴۴ درصدی این زمزارز نسبت به قیمت کنونی ﺁن یعنی ۰.۱۸ دلار است.نمودار روند کاردانو (ADA)آلتکوین دیگری که در فهرست کاپو قرار دارد، کاردانو (ADA) است. او می گوید پنجمین رمزارز بزرگ دنیا اگر بتواند مقاومت کلیدی خود را شکست دهد، می تواند بیش از ۲۷۰ درصد صعود داشته باشد.نمودار روند سولانا (SOL)در مورد سولانا (SOL)، این معامله گر انتظار دارد که بلاکچین مقیاس پذیر شبکه برای دپس و بازار رمزارزها به راه بیافتند و در نهایت به بالاترین تراز قیمتی خود یعنی ۴.۸۹ دلار برسد.نمودار روند لایت کوین (LTC)این معامله گر در مورد لایت کوین (LTC) نیز بسیار امیدوار است. وی پیش بینی می کند که ارزش لایت کوین بیش از دو برابر خواهد شد. چرا که نقره دیجیتالی بیش از ۶۸۱ درصد از قیمت کنونی ﺁن که ۱۲۹ دلار است، فاصله گرفته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل گر معروف : روند صعودی بازار آلتکوین‌ها در راه است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×