روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جلوگیری موسسات از سقوط قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ منتشر شد.

جلوگیری موسسات از سقوط قیمت بیت کوین

[…]

نوشته جلوگیری موسسات از سقوط قیمت بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

موسسات اجازه نمی دهند قیمت بیت کوین به زیر تراز ۲۸۰۰۰ دلار برسدیکی ازتحلیلگران معروف بر این باور است که سازمان های سرمایه گذاری از سقوط قیمت بیت کوین (Bitcoin) به زیر تراز ۲۸ هزار دلار جلوگیری خواهند کرد.به نظر می رسد که در حال حاضر بیت کوین در معرض سقوط دیگری است که۴۴ درصد از ﺁن در اوایل امروز، تحت فشار فروشندگان رخ داده است. با توجه به اخبار منتشر شده، بیت کوین با سرمایه در گردش ۶۴۴ میلیارد دلاری بازار، در تراز ۳۴۸۲۰ دلار معامله می شود. با این حال، طی ۴۸ ساعت گذشته، قیمت بیت کوین دو بار به تراز ۳۰ هزار دلار نزدیک شده است.همچنان که بیت کوین با فشار فروش ماینرها رو به رو شده است، سرمایه گذاران از این هراس دارند که قیمت بیت کوین تا چه میزان ممکن است کاهش یابد. با این وجود، کی یونگ جو (Ki-Young Ju)، مدیر عامل کریپتوکوانت (CryptoQuant)، می گوید که موسسات اجازه نمی دهند قیمت بیت کوین به زیر تراز ۳۰ هزار دلار برسد.جو، اضافه می کند که “هنگامی که بیت کوین در محدوده ۲۸ هزار تا ۳۰ هزار دلار معامله شود، یک خرید نهادی سنگین، برای مبادلۀ پنهانی این رمزارز وجود داشته است. او در ﺁخرین پست خود اینگونه می نویسد:“سرمایه گذاران نهادی بسیاری وجود دارند که در ترازهای ۳۰ هزار تا ۳۲ هزار دلار، بیت کوین خریداری کرده اند. درآمد صرافی کوین بیس (Coinbase) در دوم ژانویه بیشترین آن ها در سه ساله اخیر بود. اگر خریداران پشت این ماجرا باقی بمانند، تراز ۳۰ هزار دلاری بیت کوین حفظ خواهد شد. حتی اگر باز هم نزول داشته باشیم، قیمت بیت کوین به زیر تراز ۲۸ هزار دلار نخواهد رفت.”درست قبل از اصلاح قیمت قیمت بیت کوین، سرمایه گذار افسانه ای، رائول پال (Raoul Pal)، این رویداد را بر اساس سال ها تجربه سرمایه گذاری خود پیش بینی کرده بود. وی اشاره کرد که در ﺁغاز سال، مبالغ هنگفتی از سرمایه ها و مدیران دارایی ها، سرمایه های خود را به ریسک در سرمایه گذاری اختصاص داده اند. وقتی که این خبر پخش شد و افراد بیشتری به گروه سرمایه گذاران ملحق شدند، قیمت بیت کوین شروع به حرکت در جهت عکس کرد.این دقیقاً همان چیزی است که در مورد بیت کوین اتفاق افتاده است. اگرچه، هیچ منبع موثقی وجود ندارد، اما درآمد صرافی ها از معاملات انجام شده در بیت کوین، باعث کمبود عرضه می شود و سپس درست بودن نظریه پال را تایید می کند. در حالی که قیمت بیت کوین وارد اصلاح شده است، نهنگ ها همچنان بیشتر این رمزارز را خریداری می کنند.اخیرا گری اسکیل (GBTC) هیچ گونه خرید تازه ای را ثبت نکرده است که احتمالا به دلیل تعطیل بودن گری اسکیل در تعطیلات کریسمس بوده است. اکنون ﺁنها مجددا شروع به کار کرده اند و برای ورود سرمایه گذاران جدید آماده اند. امید می رود که موسسات دوباره مشارکت کنند و پیشرفت هایی را در پیش رو داشته باشند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جلوگیری موسسات از سقوط قیمت بیت کوین از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×