روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ادامه روند رشد قیمت بیت کوین تا تراز 38500 دلار ، صعود بعدی در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ منتشر شد.

ادامه روند رشد قیمت بیت کوین تا تراز 38500 دلار ، صعود بعدی در راه است؟

[…]

نوشته ادامه روند رشد قیمت بیت کوین تا تراز ۳۸۵۰۰ دلار ، صعود بعدی در راه است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

روند رشد قیمت بیت کوین تا تراز ۳۸۵۰۰ دلارنشانه هایی که در آغاز هفته در روند قیمت بیت کوین (Bitcoin) شاهد بودیم حاکی از آن بودند که این رمزارز سطح مقاومتی بسیار قوی ای را پیش رو خواهد داشت.علاقمندان به سرمایه گذاری چند فرصت خرید در نزدیکی تراز ۳۲ هزار دلاری در اختیار داشتند، ترازی که بیت کوین از بالاترین قیمت تاریخی خود در تراز ۴۱۹۸۶ دلار به آن سقوط کرده بود. قیمت بیت کوین نسبت به دلار آمریکا، کاهش شدیدی را تجربه کرده که در اثر ظاهر شدن الگوی سر و شانه نزولی ایجاد شده بود. این امر امیدها را برای آغاز یک حرکت معکوس و بازگشت دوباره به تراز ۴۰ هزار دلاری افزایش داده است.نمودار عملکرد قیمت بیت کوین کریپتو کوانت (CryptoQuant)، پلتفرم تحلیلی بلاکچین که تحولات بیت کوین را ردیابی می کند، دو دیدگاه دیگر ارائه کرده است. مدیر عامل این شرکت کی یونگ جو (Ki-Young Ju) با توجه به حرکات قیمت روز چهارشنبه اظهار داشت که سرمایه گذاران نهادی، بیت کوین را بین ترازهای ۳۰ تا ۳۲ هزار دلار خریداری کرده اند. این اتفاق مانع از بروز احساسات و هیجانات کوتاه مدت در بازار و سقوط این رمزارز خواهد شد. آقای جو اضافه کرد:“حدس احتمالی، اگر فروشنده ها از خریداران بیشتر شوند، قیمت بیت کوین تا تراز حمایتی ۳۰ هزار دلار کاهش خواهد یافت. حتی اگر سقوط شدیدتری داشته باشیم نیز قیمت این رمزارز از تراز ۲۸ هزار دلار پایین تر نخواهد آمد.”در همین حال، الکس ساندرز (Alex Saunders)، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل ناگت نیوز (Nugget News) نمودار دیگری از کریپتو کوانت را به اشتراک گذاشته است که حاکی از افزایش سپرده های دیجیتال در سرتاسر بازار رمزارزها، می باشد. برای افرادی که سرمایه گذاری بلند مدت کرده اند جالب است بدانند، ورود توکن های بر پایه دلار به پلتفرم های معاملاتی، پتانسیل یک جهش انفجاری را ایجاد خواهد کرد.فیلیپه ویلارول (Felipe Villarroel)، مدیر شرکت مدیریت دارایی تونتی فور (TwentyFour), پیش بینی می کند که این بازده قیمتی تا پایان سال جاری به ۱.۵ درصد افزایش خواهد یافت و انتظار می رود رشد بازار سهام ﺁمریکا را دستخوش تغییر کند. این امر میزان عرضه خزانه داری ﺁمریکا را بیش از حد پیش بینی شده افزایش خواهد داد، قیمت ها را پایین می ﺁورد و بازده را بالا خواهد برد.قدرت گرفتن دلار ﺁمریکا در روزهای اخیر به احتمال زیاد در روند نزولی بازار بیت کوین نقش داشته است. اما به نظر می رسد که این روند قیمتی بیت کوین زیاد به طول نخواهد انجامید.بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته با رشد قیمت همراه بوده و هم اکنون در تراز ۳۸۵۰۰ دلار معامله می شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ادامه روند رشد قیمت بیت کوین تا تراز 38500 دلار ، صعود بعدی در راه است؟ از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×