روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی قیمت ریپل - 25 دی ماه از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ منتشر شد.

پیش بینی قیمت ریپل - 25 دی ماه

[…]

نوشته پیش بینی قیمت ریپل – ۲۵ دی ماه اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش بینی قیمت ریپلروند حرکت XRP بر خلاف روند صعودی بازار باعث شده تا پیش بینی قیمت ریپل (Ripple) قدری دشوار باشد.ریپل (Ripple) اخیراً با مشکلاتی روبرو شده است. پس از اصلاح شدید بازار رمزارزها، به نظر می رسد اکنون همه رمزارزهای اصلی سرعت رشد خود را افزایش داده اند. با این حال، ریپل از اکثر رمزارزهای اصلی عقب مانده است و همچنان روندی نزولی دارد. کمترین قیمت این رمزارز در تراز ۰.۲۸ دلار بوده، در حالی که بالاترین قیمت طی ۲۴ ساعت گذشته در تراز ۰.۳ دلار ثبت شده است. در زمان نوشتن مقاله، قیمت ریپل ۰.۲۹ دلار است.باید گفت که جهت گیری بازار ریپل نزولی است. زیرا از ۲۸ شاخص تکنیکال ۱۲ شاخص سیگنال فروش را نشان می دهند. از میان سایر شاخص ها نیز ۹ مورد از آنها خنثی هستند. در حالی که هفت شاخص دیگر سیگنال خرید می دهند. در میان اسیلاتورها نیز ۸ مورد خنثی هستند و دو مورد نشان دهنده سیگنال خرید و یک مورد نشان دهنده سیگنال فروش هستند.تحلیل گری به نام هکسا بایت ایکس (Hexa Byte X) احتمالات مختلفی را در پیش بینی خود از قیمت ریپل بیان کرده است. مهمتر از همه، این تحلیل گر عملکرد قیمت ریپل را مشخص کرده است که از دسامبر سال ۲۰۲۰ در یک کانال نزولی قرار گرفته است. اگرچه این رمزارز بارها از روند اصلی خود خارج شده، اما در حال حاضر زیر خط بالایی کانال حرکتی خود قرار گرفته که به عنوان یک مقاومت قوی عمل می کند و در این بین خط پایین به عنوان یک حمایت مهم عمل کرده است. همچنین این تحلیل گر مثلث بزرگی را شناسایی کرده که در حال شکل گیری است.نمودار عملکرد قیمت ریپلعملکرد قیمت ریپل در آینده، تا حد زیادی به اعتبار آن بستگی خواهد داشت. اگر جریان ریپل در کانال نزولی ادامه پیدا کند، می توان انتظار داشت که با اصلاح قیمت مثبت همراه شده و قیمت آن از سطح مقاومت بالایی عبور کند. ریپل بعد از رسیدن به تراز ۰.۱۷ دلار، می تواند صعود کند و با یک شکست مقاومتی رو به بالا از مثلث خارج شود. در این صورت می توان، چشم اندازی خوش بینانه را برای قیمت XRP در آینده نزدیک متصور شد. با ادامه نوسان ریپل در داخل مثلث، قیمت این رمزارز می تواند تا تراز ۰.۴۶ دلار افزایش یابد تا درنهایت به تراز مطلوب خود یعنی ۰.۷۰ دلار دست یابد.تحلیل گر دیگری به نام گالیس (Galice) یک الگوی پروانه صعودی کوتاه مدت را در چارت عملکرد قیمت ریپل خود شناسایی کرده است. این تحلیل گر گمان می کند که الگوی پروانه همانند الگوی که پیشتر مشاهده کرده بود به رشد قیمت XRP منجر شود. اگر این اتفاق بیفتد، ریپل قبل از اینکه با مقاومت شدیدی رو به رو شود می تواند به تراز ۰.۴۰ دلار هم برسد و اگر مقاومت را بشکند، می تواند تا تراز ۰.۴۴ دلار نیز بالا برود. در صورت عدم موفقیت در این سناریو، انتظار می رود ریپل تا محدوده حمایتی ۰.۲۳ دلار سقوط کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی قیمت ریپل - 25 دی ماه از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×