روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رشد 34 درصدی دات در 24 ساعت! پولکادات پنجمین رمزارز بزرگ جهان شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ منتشر شد.

رشد 34 درصدی دات در 24 ساعت! پولکادات پنجمین رمزارز بزرگ جهان شد

[…]

نوشته رشد ۳۴ درصدی دات در ۲۴ ساعت! پولکادات پنجمین رمزارز بزرگ جهان شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پولکادات به پنجمین رمزارز بزرگ جهان تبدیل شدپولکادات (Polkadot)، یکی از بزرگترین رقبای بلاکچین اتریوم (Ethereum)، به پنجمین رمزارز بزرگ بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. قیمت دات (DOT) اخیراً به بالاترین میزان تمام دوران خود افزایش یافته است. این رویداد ارزش کل بازار دات را به سطحی جدید افزایش داده و این رمزارز را در جایگاهی بالاتر از لایت کوین (Litecoin) قرار داده است.همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود از دسامبر سال ۲۰۲۰ تا کنون، این رمزارز رشدی سرسام آور را تجربه کرده و از تراز ۵.۲۲ دلار در ۲۸ دسامبر به تراز ۹.۱ دلار در اول ژانویه صعود کرده است.نمودار روند داتافزایش قیمت Dot به بالاترین سطح تمام دوران خودبر اساس اطلاعات موجود در سایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، قیمت رمزارز پولکادات امروز تا تراز ۱۲.۷۱ دلار افزایش یافته است که بالاترین قیمت تمام دوران (ATH) دات به حساب می آید. این افزایش نشان دهنده رشد ۳۱.۴۴ درصدی قیمت دات طی ۲۴ ساعت گذشته است. به دنبال افزایش قیمت دات، ارزش کل بازار آن نیز به طور مشابهی افزایش یافته است.میزان عرضه فعلی این رمزارز ۸۹۹,۵۷۸,۹۸۳ دات است. ارزش بازار این رمزارز نیز به بیش از ۱۱.۳ میلیارد دلار افزایش یافته است. این شرایط، جایگاه دات در بازار رمزارزها را به رتبه پنجم بزرگترین رمزارزهای جهان ارتقا داد و بالاتر از آلتکوین هایی مانند لایت کوین (Litecoin) و بیت کوین کش (Bitcoin Cash) قرار داده است. هم اکنون ریپل (Ripple) چهارمین رمزارز بزرگ جهان است که ارزش کل بازار آن حدود ۱۳.۲۸ میلیارد دلار است.احتمالا باید شاهد آن باشیم که پولکادات از ریپل سبقت بگیرد. چرا که اخیراً کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اتهاماتی را علیه ریپل مطرح کرده است و در حال حاضر حجمه بسیار زیادی به سمت این شرکت روانه است.رشد شبکه بلاکچینی پولکاداتپولکادات یک پروتکل بر بستر بلاکچین است که توسط گاوین وود (Gavin Wood)، یکی از بنیانگذاران شبکه بلاکچین اتریوم (Ethereum)، تاسیس شده است. از زمان انتشار شبکه اصلی در ماه می سال ۲۰۲۰، این رمزارز بومی به طور مداوم در حال رشد بوده است و در ۸ سپتامبر با افزایش ارزش کل بازار خود، به عنوان هفتمین رمزارز بزرگ جهان رتبه بندی شد. بسیاری از توسعه دهندگان پروژه، از جمله پروژه هایی مانند KILT و Moonbeam، که گزارش شده در حال کار روی قراردادهای هوشمند مقیاس پذیر است، بر روی بستر دات مشغول به کار هستند.اخیرا در ۸ دسامبر، صرافی هووبی (Houbi) پنج میلیون دلار برای حمایت از اکوسیستم پولکادات و پنجمین رمزارز بزرگ جهان سرمایه گذاری کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رشد 34 درصدی دات در 24 ساعت! پولکادات پنجمین رمزارز بزرگ جهان شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×