روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " آغاز دوباره حرکت صعودی قیمت اتریوم از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ منتشر شد.

آغاز دوباره حرکت صعودی قیمت اتریوم

[…]

نوشته آغاز دوباره حرکت صعودی قیمت اتریوم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

حرکت صعودی قیمت اتریوم دوباره آغاز شده استاتریوم (Ethereum) روند صعودی جدیدی را در برابر دلار ﺁمریکا آغاز کرده و دوباره به بالای تراز ۱۳۰۰ دلار برگشته است. حرکت صعودی قیمت اتریوم نشانه های مثبتی را از خود نشان داده و احتمال دارد قیمت ﺁن به ترازهای ۱۴۰۰ و ۱۵۰۰ دلار برسد.طی هفته گذشته، بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم به ترتیب کاهش قیمت جدیدی به زیر ترازهای ۱۲۰۰ و ۳۵۰۰۰ دلار را شاهد بودند. قیمت این رمزارز حتی به پایین تر از تراز ۱۱۰۰ دلار هم رسید، اما همچنان بالاتر از تراز ۱۰۰۰ دلار باقی ماند.پیش از ﺁغاز روند افزایش قیمت جدید، یک روند کاهشی تا حدود تراز ۱۰۴۲ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) شکل گرفت.قیمت این رمزارز همچنین به بالاتر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالا در تراز ۱۴۴۰ دلار به نوسان پایین در تراز ۱۰۴۲ دلار، حرکت کرده بود. در نمودار ۴ ساعته اتریوم، در تراز ۱۲۶۵ دلار یک شکست به بالای خط روند ساید (Side) رخ داده است.نمودار ۴ ساعته اتریوم (Ethereum)قیمت اتریوم هم اکنون به ناحیه مقاومتی در تراز ۱۳۴۵ دلار نزدیک می شود و نزدیک به تراز ۷۶.۴ درصد فیبوناچی بازگشتی در حال نوسان است.یک شکست بسیار واضح به بالای تراز ۱۳۴۵ دلاری می تواند حرکت صعودی اتریوم را تا بالای تراز ۱۴۰۰ دلار و ناحیه مقاومتی پیش ببرد. در مواردی که پیشتر بیان شد، قیمت ها ممکن است تا تراز ۱۵۰۰ دلار نیز افزایش یابد. مقاومت مهم بعدی در نزدیکی تراز ۱۵۳۰ دلاری قرار گرفته است.اگر اتریوم نتواند تراز مقاومتی ۱۳۴۵ و ۱۳۸۰ دلار را بشکند، ممکن است اصلاح این رمزارز به سمت پایین ﺁغاز شود. اولین حمایت مهم در حرکت رو به پایین، در نزدیکی تراز ۱۲۴۰ دلار قرار گرفته است.حمایت مهم بعدی در نزدیکی تراز ۱۱۸۰ دلار (ناحیه ای که اخیراً رو بالا شکسته شد) و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) شکل می گیرد. هر گونه نزول دیگری می تواند به کاهش قیمت به سمت ناحیه حمایتی ۱۰۸۰ دلاری منجر شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آغاز دوباره حرکت صعودی قیمت اتریوم از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×