روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " برداشت 659 هزار واحد اتریوم در عرض یک ساعت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ منتشر شد.

برداشت 659 هزار واحد اتریوم در عرض یک ساعت

[…]

نوشته برداشت ۶۵۹ هزار واحد اتریوم در عرض یک ساعت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاران اتریوم در عرض یک ساعت ۶۵۹ هزار واحد ETH را برداشت کردنددر ۲۲ ژانویه سرمایه گذاران اتریوم (Ethereum) حدود ۶۵۹ هزار واحد از این رمزارز را در عرض یک ساعت برداشت کردند. این می تواند بزرگترین برداشت خالص اتریوم از صرافی های رمزارزها طی مدت ۲۴ ساعت به حساب آید.اتریوم دوباره به تراز ۱۳۰۰ دلار رسیده است و به نظر می رسد تراز ۱۳۵۰ دلار را مجدداً پشت سر بگذارد.سرمایه گذاران اتریوم در بیست و دوم همین ماه ۶۵۹۰۰۰ ETH را از صرافی های رمزارزها برداشت کرده اند. این اطلاعات بر اساس مشاهدات الکس ساندرز (Alex Saunders)، مدیر عامل و بنیانگذار سایت ناگتس نیوز (NuggetsNews) و کسی که تصور می کند برداشت خالص اتریوم ممکن است از این هم بیشتر بوده باشد، انجام شده است.تجزیه و تحلیل دقیق وی را می توانید به همراه نمودار یک ساعته در ادامه مشاهده کنید.نمودار روند برداشت که توسط کریپتوکوانت منتشر شده است“بزرگترین برداشت خالص اتریوم در تاریخ؟ دو روز پیش، ۶۵۹ هزار واحد ETH ظرف یک ساعت از صرافی های رمزارزها خارج شده است. این اطلاعات بر اساس داده هایی است که توسط سایت کریپتو کوانت (CryptoQuant.com) منتشر شده است.”اتریوم به روند صعودی خود ادامه خواهد دادهمانطور که آقای ساندرز عنوان کرد، سرمایه گذاران اتریوم احتمالاً ETH خود را به کیف پول های آفلاین، پلتفرم های دیفای (DeFi) یا به منظور استیکینگ در قرارداد هوشمند ETH 2.0 برداشت کرده اند. در صورت تحقق هر یک از سه احتمال موجود باز هم روندی صعودی را به برای اتریوم به دنبال خواهد داشت. زیرا این بدان معناست که سرمایه گذاران ETH در برهه زمانی بلندمدت از رشد ارزش این دارایی دیجیتال مطمعن هستند. علاوه بر این، با کمتر شدن ذخایر اتریوم در صرافی ها، قیمت ETH به احتمال زیاد با تقاضای بیشتری مواجه خواهد شد و کاهش عرضه آن افزایش خواهد یافت.با توجه به تغییرات قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر و بازپس گرفتن ناحیه ۱۳۰۰ دلاری به عنوان حمایت، می توان گفت که این رمزارز به روند صعودی خود را از سر گرفته است. در زمان نوشتن این مطلب، اتریوم با قیمت ۱۳۲۸ دلار در حال معامله است و به نظر می رسد به زودی سطح مقاومت ۱۳۵۰ دلاری را تبدیل به یک حمایت قوی خواهد کرد. بنابراین در هفته جدید این رمزارز به سطوح بالاتری دست خواهد یافت.اگر پادشاه رمزارزها بتواند سطحی بالاتر از ۳۰ تا ۳۲ هزار دلار را برای بسته شدن نمودار هفتگی خود حفظ کند، فضای امنی را برای رشد اتریوم و احتمالاً نزدیک شدن آن به تراز ۱۵۰۰ دلار یا حتی ۲ هزار دلار فراهم خواهد کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " برداشت 659 هزار واحد اتریوم در عرض یک ساعت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×