روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ایردراپ xrp و flr همچنان ادامه دارد! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ منتشر شد.

ایردراپ xrp و flr همچنان ادامه دارد!

[…]

نوشته ایردراپ XRP و FLR همچنان ادامه دارد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دارندگان XRP و FLR برای یک Airdrop دیگر آماده می شوندشرکت کنندگان در ایردراپ شبکه فلر (Flare) و توکن اسپارک به زودی می توانند در ایردراپ دوم این شبکه نیز شرکت کنند. ایردراپ XRP و FLR همچنان ادامه دارد.شبکه فلر (Flare Network) ارائه دهنده قراردادهای هوشمند، خبر جدیدی در مورد ایردراپ XRP و FLR منتشر کرده است. شبکه فلر توکن بومی خود، اسپارک را در دسامبر سال گذشته بین تمام دارندگان توکن ریپل (XRP) تقسیم کرد. و حالا افرادی که در ایردراپ اسپارک شرکت کرده اند این فرصت را دارند تا در ایردراپی دیگر شرکت نمایند.فلر فایننس (Flare Finance)، یک پروژه دیفای (DeFi) در شبکه فلر، از توزیع توکن های دائو فلر (DFLR) خود خبر داد. تیم فلر فایننس یک ماه پس از فعال شدن شبکه فلر یعنی پایان سه ماهه اول سال ۲۰۲۱، از کیف پول های اسپارک یک اسنپ شات خواهد گرفت.بر اساس اعلام گردانندگان پروتکل فلر فایننس، توکن دائو فلر با نسبت ۱:۱ در میان دارندگان توکن های اسپارک در کیف پول های صرافی های پشتیبانی کننده از این توکن توزیع خواهد شد. یک نکته بسیار مهم که در اینجا باید به آن توجه شود این است که توکن های دائو فلر (DFLR) تا زمانی که با رمزارز دیگری به نام یلد فلر (YFLR) -رمزارز اصلی فلر فایننس- جفت و قابل معامله نشوند، بی ارزش باقی خواهند ماند.دلیل این امر این است که اطمینان حاصل شود که توکن های توزیع شده در میان شرکت کنندگان در این ایردراپ، تنها با همین جفت ارز مبادله خواهند شد. جزئیات نهایی ایردراپ دائو فلر (DFLR) و مبادلات آن با جفت یلد فلر (YFLR) بعدها توسط فلر فایننس اعلام خواهد شد.برای تعامل با اکوسیستم فلیر فایننس، کاربران باید حتما توکن های DFLR خود را با توکن های YFLR، که توکن های رسمی مورد استفاده در اکوسیستم این پروژه است، معامله کنند. شبکه فلر که اساساً برنامه های غیرمتمرکز اتریوم، قراردادهای هوشمند و امور مالی غیرمتمرکز را به اکوسیستم XRP وارد می کند، امسال راه اندازی خواهد شد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ایردراپ xrp و flr همچنان ادامه دارد! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×