روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " دفاعیه ریپل در برابر دادخواست sec منتشر شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ منتشر شد.

دفاعیه ریپل در برابر دادخواست sec منتشر شد

[…]

نوشته دفاعیه ریپل در برابر دادخواست SEC منتشر شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

دفاعیه ریپلریپل (Ripple) در دفاعیه خود به تمام موارد مطرح شده در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه خود پاسخ داده است.همچنین این شرکت پرداخت مبتنی بر بلاکچین، به موارد مطرح شده علیه برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) و کریس لارسن (Chris Larsen)، به ترتیب مدیر عامل و مدیر اجرایی ریپل، پاسخ داده است.ریپل پاسخ خود به ادعاهای مطرح شده در شکایت SEC را به مراجع ذی ربط ارسال کرده است. این شرکت بلاکچینی دفاعیه خود را دیروز، ۲۹ ژانویه، ثبت کرده و یک درخواست آزادی اطلاعات را نیز ارسال کرده است. ریپل به تمامی ادعاهای مطرح شده در دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه لابراتوارهای ریپل و هم بنیان گذاران آن، برد گارلینگهاوس و کریس لارسن، پاسخ داده است. این گروه به طور خاص در دفاعیه خود توضیح داده است که چرا XRP، اوراق قرضه نیست.پیش از این، SEC دادخواستی را علیه ریپل تنظیم کرده بود که در آن ادعا شده ریپل اوراق قرضه را بدون مجوز به فروش رسانده است.XRP با اوراق قرضه تفاوت داردریپل در دفاعیه خود به برخی از ویژگی های متمایز کننده XRP و اوراق قرضه اشاره کرده است چرا که طبق قوانین چندین دهه است تعریفی مشخص برای اوراق قرضه بکار گرفته شده است که مورد قبول همگان است.برای مثال، XRP به عنوان یک ابزار معاملاتی – یک پول مجازی که امروزه برای تراکنش های بین المللی و داخلی کشورها – مورد استفاده قرار می گیرد و ارزش را میان مرزهای قضایی مختلف منتقل کرده و پرداخت ها را تسهیل می کند.به همین دلیل ریپل در ابتدای اولین دلیلی که در رد ادعای کمیسیون بورس و ارواق بهادار آمریکا مطرح کرده گفته است که XRP اوراق قرضه نیست و SEC اجازه ندارد برای این رمزارز، به عنوان یک اوراق قرضه، قانونی وضع نماید.ریپل در این خصوص ۹۳ صفحه توضیح داده است و با جزئیات شرح داده است که چرا XRP یک اوراق قرضه نیست و اینکه چرا نمی توان فروش این رمزارز را تحت عنوان فروش بدون مجوز اوراق قرضه مورد بازخواست قرار داد.مقایسه های متعدد با اتریوم و بیت کویندر طول این دفاعیه، چندین مقایسه با بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) انجام داده است و این سوال را مطرح کرده است که چرا هر دو رمزارز یاد شده در زمره ارزهای دیجیتال دسته بندی شده اند، بخصوص اتریوم، و به عنوان اوراق قرضه دسته بندی نشده اند در حالی که عرضه اولیه اتریوم شباهت های بسیاری با عرضه اولیه ریپل داشته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دفاعیه ریپل در برابر دادخواست sec منتشر شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×