روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس اجتناب ناپذیر است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ منتشر شد.

اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس اجتناب ناپذیر است

[…]

نوشته اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس اجتناب ناپذیر است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس اجتناب ناپذیر استآنتونی پمپلیانو (Anthony Pompliano)، شخصیت محبوب در میان طرفداران بیت کوین (Bitcoin)، پیش بینی کرده است که تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX) رمزارز BTC را به ترازنامه خود اضافه خواهند کرد. اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس اجتناب ناپذیر است. در ادامه می توانید توئیت آقای پمپلیانو را که کلمات محکمی را در مورد آینده بیت کوین، تسلا و ایپیس ایکس بیان کرده است، مشاهده نمایید:“اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس کاملا اجتناب ناپذیر است.”نظرات آقای پمپلیانو در پاسخ به تغییر بیو توییتر شخصی ایلان ماسک (Elon Musk) که به سادگی قابل مشاهده بود انجام گرفته است. آقای ماسک در ادامه با یک پیام رمزآمیز نوشت: “با نگاهی به گذشته، این اجتناب ناپذیر است”. در زیر تصویری از بیو فعلی ایلان ماسک در توییتر را مشاهده می کنید.بیوی توییتر شخصی ایلان ماسکاقدامات ایلان ماسک در توییتر أثری فوری بر قیمت بیت کوین گذاشت. قبل از آنکه بازار رمزارزها متوجه تغییراتی که او در پروفایل خود ایجاد کرده بود، بشود، بیت کوین در حال تثبیت جایگاه خود در محدوده قیمت ۳۲ هزار دلار بود.در زمان نوشتن مطلب، بیت کوین در تراز ۳۳۶۰۰ دلار معامله می شود که در نزدیکی یکی از ترازهای مقاومتی مهم خود قرار دارد. اگر بیت کوین بتواند این ناحیه مقاومت کوتاه مدت را بشکند، به راحتی می تواند در ماه فوریه در مسیر ۵۰ هزار دلار قرار گیرد.چند هفته پس از آنکه مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی (Microstrategy)، پیشنهاد داده بود که ماسک ترازنامه تسلا را از USD به BTC تبدیل کند، ایلان ماسک کلمه بیت کوین را در بیو توئیتر شخصی خود تایپ کرده است. توصیه آقای سیلور به ماسک این بود:“اگر می خواهید ۱۰۰ میلیارد دلار به سهامداران خود هدیه کنید، ترازنامه تسلا را از USD به BTC تبدیل کنید. شرکت های دیگر در S&P 500 از شما پیروی خواهند کرد و با گذشت زمان ارزش دارایی شما رشد خواهد کرد و به یک تریلیون دلار خواهد رسید.”اما ایلان ماسک در پاسخ به این جریانات توییت زیر را منتشر کرد:“نمی توانید خانه ای را که متعلق به شما نیست، بفروشید،نمی توانید خودرویی را که متعلق به شما نیست، بفروشید،آنها متعلق به شما نیستند،آیا می توانید سهامی را بفروشید که متعلق به شما نیست!؟شورت سلینگ مزخرف استو فقط با استناد به دلایل حقوقی نیم بند قانونی است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " اضافه شدن بیت کوین به ترازنامه تسلا و اسپیس ایکس اجتناب ناپذیر است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×