روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خطر سقوط بیت کوین تا تراز 31 هزار دلار ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ منتشر شد.

خطر سقوط بیت کوین تا تراز 31 هزار دلار !

[…]

نوشته خطر سقوط بیت کوین تا تراز ۳۱ هزار دلار ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خطر سقوط بیت کوین تا تراز ۳۱ هزار دلاربعد از رالی اخیر بیت کوین (Bitcoin) به دنبال اقدامات اخیر ایلان ماسک (Elon Musk) به نظر می رسد که خطر سقوط قیمت این رمزارز تا تراز ۳۱ هزار دلار همچنان وجود دارد. طی رالی اخیر، قیمت بیت کوین تا تراز مقاومتی ۳۸ هزار دلار افزایش یافت، اما نتوانست این ناحیه مقاومتی را با حرکتی قدرتمند بشکند. BTC اکنون در تلاش است تا بالاتر از تراز ۳۳۵۰۰ دلار باقی بماند و جایگاه خود را تثبیت نماید.طی هفته گذشته، قیمت بیت کوین با یک جهش صعودی شدید به بالای تراز مقاومتی ۳۵ هزار دلار راه پیدا کرد. قیمت جفت ارز بیت کوین / تتر بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت و حتی از تراز ۳۶۵۰۰ دلار نیز عبور کرد.قیمت BTC تا تراز مقاومتی ۳۸۰۰۰ دلار افزایش یافت و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) قرار گرفت. قبل از شروع دوباره کاهش قیمت، آخرین قله در حدود تراز ۳۸۶۰۳ دلار تشکیل شد و پس از آن افت شدید بعدی تا زیر تراز ۳۶۵۰۰ و ۳۶۰۰۰ دلار صورت گرفت.بیت کوین حتی پایین تر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان پایین در تراز ۲۹۲۸۲ دلار تا نوسان بالا در تراز ۳۸۶۰۳ دلار، نیز معامله شد. این رمزارز حتی تراز حمایتی ۳۳ هزار دلار را نیز طی این فرایند لمس کرد.نمودار ۴ ساعته بیت کوینبا این حال بیت کوین در نزدیکی تراز ۶۱.۸ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان پایین در تراز ۲۹۲۸۲ دلار تا نوسان بالا در تراز ۳۸۶۰۳ دلار، با حمایت بازار مواجه خواهد شد. اکنون قیمت در نزدیکی تراز بسیار مهم ۳۴ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره ای (۴ ساعته) در حال معامله است.همچنین در نمودار ۴ ساعته بیت کوین یک خط روند صعودی بسیار مهم با حمایتی نزدیک به تراز ۳۳۹۰۰ دلار تشکیل شده است. اگر این خط روند رو به پایین شکسته شود، قیمت می تواند به زیر تراز ۳۳۵۰۰ دلار برسد. در چنین حالتی حمایت مهم بعدی در تراز ۳۳۰۰۰ دلار انجام خواهد گرفت. هر گونه سقوط بیشتر می تواند قیمت را به سمت ناحیه حمایتی در تراز ۳۱۰۰۰ دلار هدایت کند.اگر قیمت بیت کوین بالاتر از تراز حمایتی و خط روند باقی بماند، احتمال افزایش مجدد آن به بالای تراز ۳۴۵۰۰ دلار وجود خواهد داشت. مقاومت اولیه در برابر روند صعودی نزدیک به تراز ۳۵ هزار دلار واقع شده است.تثبیت قیمت بالاتر از تراز مقاومتی ۳۵ هزار دلار، احتمالاً یک جهش شدید صعودی پایدار را در مراحل آتی به ارمغان خواهد آورد. مقاومت مهم بعدی در برابر روند صعودی نزدیک به تراز ۳۶۴۰۰ دلار قرار گرفته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خطر سقوط بیت کوین تا تراز 31 هزار دلار ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×