روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیل روز بایننس کوین - 12 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ منتشر شد.

تحلیل روز بایننس کوین - 12 بهمن

[…]

نوشته تحلیل روز بایننس کوین – ۱۲ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تحلیل روز بایننس کوین – ۱۲ بهمنهفته گذشته باز هم هفته ای صعودی برای بایننس کوین (Binance Coin یا BNB) بوده است. زیرا قیمت آن از تراز ۳۶ دلار در ۲۲ ژانویه به ۴۴ دلار در ۳۱ ژانویه رسیده است. با این وجود در نمودار بلندمدت این رمزارز، احتمال یک اصلاح بزرگ وجود خواهد داشت که در ادامه تحلیل روز بایننس کوین به آن خواهیم پرداخت.در زمان نگارش این مطلب، ارزش کل بازار بایننس کوین حدود ۶.۹ میلیون دلار است و این کوین از لیست ۱۰ رمزارز برتر دنیا خارج شده است.نمودار روزانه بایننس کوین (BNB)BNB که هم اکنون در حال حرکت در یک کانال صعودی است و احتمالاً در آینده ای نزدیک روندی نزولی را تجربه خواهد کرد. BNB طی هفته گذشته مقاومت تراز ۴۷ دلار را آزمایش نکرده است، با این وجود ممکن است این رمزارز مجدداً پس از لمس تراز ۴۰.۵۰ دلار شانس خود برای عبور از این مقاومت یاد شده را دوباره امتحان کند.با این حال، اگر قیمت BNB به زیر سطح حمایتی صعودی رفته و با کاهش به تراز ۳۷ دلار همراه شود، ممکن است یک الگوی سه قله را تکمیل نماید، که در نهایت می تواند به سقوط هیجانی و بیشتر این رمزارز منجر شود. نزولی بودن حجم معاملات از ۲۲ ژانویه تا کنون را نمی توان خبر خوبی برای خریداران قلمداد کرد. بنابراین در حال حاضر رویارویی با نوسانات آینده بازار همچنان اولویت اصلی معامله گران BNB محسوب می شود.شاخص های نمودار بایننس کوین (BNB)اسیلیتور اسوم (Awesome Oscillator یا AO) نشان دهنده حرکت صعودی دوباره است و بالا رفتن کندل های سبز، حضور خریداران را به وضوح نشان می دهد.وضعیت مشابهی در شاخص RSI قابل مشاهده است. شاخص مقاومت نسبی یا RSI تا حدودی در ناحیه اشباع خرید قرار گرفته است که نشان دهنده حرکتی بزرگتر است.در صحبت در خصوص روند و جهت بازار باید گفت که تردیدی وجود ندارد که در طولانی مدت BNB با اصلاح قیمت بزرگی روبرو خواهد شد. با این حال ممکن است حرکت صعودی آلتکوین ها به BNB کمک کند تا فشار صعودی خود را حفظ کند و معامله گران نوسان گیر نیز ممکن است با اقدامات ناپایدار کننده خود عملکرد قیمتی این رمزارز را تحت تأثیر قرار دهند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیل روز بایننس کوین - 12 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×