روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ریپل - 13 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل - 13 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت ریپل – ۱۳ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل – ۱۳ بهمنریپل (Ripple) در یک ناحیه مثبت صعودی بالاتر از تراز ۰.۵۰ دلار در حال معامله است. قیمت توکن ریپل (XRP) می تواند یک اصلاح قیمت تا ترازهای پایین تر را تجربه کند، اما این روند نزولی احتمالاً تا ترازهای حمایتی ۰.۵۲ یا ۰.۵۰ دلار ادامه خواهد داشت. در ادامه این مطلب با تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در خدمت شما خواهیم بود.پس از تشکیل یک ناحیه حمایتی قوی بالاتر از تراز ۰.۲۵ دلار، قیمت رپیل یک جهش جدید را نسبت به دلار آمریکا آغاز کرده است. توکن XRP تراز مقاومتی مهم خود در تراز ۰.۳۰ دلار را شکست تا به سمت یک ناحیه مثبت حرکت کند.همچنین در نمودار ۴ ساعته XRP می توان یک صعود به بالاتر از یک خط روند نزولی مهم را مشاهده کرد و دید که این رمزارز جایگاه خود را در بالای تراز ۰.۲۸ دلار تثبیت کرده است. این عملکرد قدرتمند می توانست موج تازه ای را به راه بیاندازد و همین طور هم شد. به طوری که قیمت به بالاتر از تراز ۰.۳۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) حرکت کرد.قیمت به بالاتر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی نفوذ کرد و بسیاری از ترازهای مقاومتی مهم را شکست تا به بالاتر از ترازهای ۰.۴۵ و ۰.۵۰ دلاری حرکت کند. رمزارز XRP به تازگی در نمودار ۴ ساعته خود، مثلث جمع شونده مهمی را در نزدیکی تراز مقاومتی ۰.۵۰ دلار رو به بالا شکسته است.ریپل تا تراز ۰.۵۸ دلار بالا رفت و در حال حاضر بسیاری از علائم صعودی را از خود نشان می دهد و در صورت در پیش گرفتن روندی نزولی، اولین حمایت از آن در نزدیکی تراز ۰.۵۴ دلار به عمل خواهد آمد.نمودار ۴ ساعته رپیلحمایت مهم بعدی نزدیک به مثلثی که اخیراً رو به بالا شکسته شده و در تراز ۰.۵۱ دلار واقع شده است. این رمزارز مطابق با سطوح فیبوناچی بازگشتی بین ترازهای ۰.۴۲ دلار و ۰.۵۸ دلار نوسان داشته است. هر گونه نزول بیشتر می تواند قیمت را به سمت ناحیه حمایتی ۰.۴۵ دلار هدایت کند.اما رشد قیمت احتمالاً تا بالاتر از تراز ۰.۵۸ دلار ادامه خواهد داشت. اولین مقاومت مهم نزدیک به تراز ۰.۶۰ دلار واقع شده است. ناحیه ای که ممکن است خریداران بر سر آن جنگ راه بیاندازند. بسته شدن کندل ها بالاتر از تراز ۰.۶۰ دلار و تثبیت جایگاه XRP می تواند یک جهش شدیدتر تا تراز ۰.۷۲ دلار به ارمغان بیاورد.با نگاه کلی به نمودار بالا، می توان دید که قیمت بالاتر از تراز مقاومتی ۰.۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعت) قرار گرفته است. به طور کلی، قیمت می تواند با عبور از ترازهای مقاومتی ۰.۵۸ و ۰.۶۰ دلار، با شتاب بیشتری رو به بالا حرکت کند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ریپل - 13 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×