روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ابراز پشیمانی ایلان ماسک از خرید دیر هنگام بیت کوین ! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ منتشر شد.

ابراز پشیمانی ایلان ماسک از خرید دیر هنگام بیت کوین !

[…]

نوشته ابراز پشیمانی ایلان ماسک از خرید دیر هنگام بیت کوین ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

ایلان ماسک: من حامی بیت کوین هستم !ایلان ماسک (Elon Musk) اخیراً با حضور در کلاب هاوس (Clubhouse) در یک مصاحبه دوستانه حاضر شده و به نوعی گمانه زنی های صورت گرفته در خصوص خرید بیت کوین (Bitcoin) توسط خود را تأیید کرد.وی در طول مصاحبه گفته است که از همان سال ۲۰۱۳ با بازار رمزارزها آشنا شده است. وی همچنین خاطرنشان کرد از اینکه زودتر برای خرید اولین ارز دیجیتال اقدام نکرده، پشیمان است. با این حال خبر ابراز پشیمانی ایلان ماسک از اینکه چرا دیر بیت کوین را خریداری کرده افراد زیادی را متعجب نکرده است.چرا که هفته گذشته ایلان ماسک بیوی توییتر خود را به بیت کوین تغییر داده بود و در نتیجه آن تنها در عرض چند دقیقه قیمت این رمزارز تقریباً ۲۰ درصد افزایش یافت. این تغییر ناگهانی منجر به حدس و گمان های زیادی شد. برخی ادعا کردند که این یکی دیگر از شوخی های ایلان ماسک است. در حالی که بسیاری دیگر ادعا کردند که این تغییر بیو نشانه ای از سرمایه گذاری وی در بیت کوین است.اما وی امروز به تمام این شایعات که بر سر زبان ها افتاده بود پایان داد، زیرا ماسک تأیید کرد که مانند میلیون ها نفر دیگر طرفدار بیت کوین است.ایلان ماسک در ادامه ادعا کرد که در سال های آینده شاهد پذیرش گسترده بیت کوین از سوی بنیادهای اقتصادی دنیا خواهیم بود. وی همچنین به شوخی از حضور دیر هنگام خود در مهمانی بیت کوین عذرخواهی کرده است.تأیید ماسک در مورد بیت کوین ممکن است برای بسیاری از افراد تعجب آور نباشد. چرا که او کارآفرینی است که اتومبیل های الکتریکی را به یک پدیده بسیار مهم و پذیرفته شده تبدیل کرده و حتی به نوعی فناوری سفر فضایی را پس از توسعه موشک های شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) تغییر داده است. به نظر می رسد این تنها زمانی بود که او از بیت کوین حمایت و از آن به عنوان سیستم مالی یاد کرده که نظام صد ساله بانکداری را به چالش کشیده است.قیمت بیت کوین پس از تغییر بیو ماسک در توییتر به تراز ۳۸ هزار دلار رسید. با این حال، بیت کوین نتوانست موقعیت خود را حفظ کند و خیلی زود به زیر تراز ۳۳ هزار دلار بازگشت. در حال حضار این رمزارز در زیر تراز ۳۵ هزار دلار در حال معامله است. در همین زمان نهنگ های کوین بیس (Coinbase) خارج کردن بیت کوین های خود از این صرافی را آغاز کرده اند. برترین رمزارز جهان حرکت خود در هفته اول ژانویه ۲۰۲۱ را با رشدی شدید آغاز کرد. اما از آن زمان به بعد قیمت آن بین ترازهای ۳۰ تا ۳۵ هزار دلار در نوسان بوده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ابراز پشیمانی ایلان ماسک از خرید دیر هنگام بیت کوین ! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×