روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ریپل در کمتر از 48 ساعت جایگاه پولکادات را از آن خود کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ منتشر شد.

ریپل در کمتر از 48 ساعت جایگاه پولکادات را از آن خود کرد

[…]

نوشته ریپل در کمتر از ۴۸ ساعت جایگاه پولکادات را از آن خود کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

رشد ۱۰۰ درصدی ریپل در ۴۸ ساعتدر جهشی که یادآور حرکت اخیر دوج کوین (Dogecoin) است، ارزش توکن XRP ریپل تنها طی ۴۸ ساعت بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافت. ریپل که ۳۰ ژانویه را در تراز ۰.۲۹ دلار آغاز کرده بود، توانست در مدت کوتاهی به بالاتر از تراز ۰.۶ دلار راه یابد. با این افزایش قیمت ریپل توانست در کمتر از ۴۸ ساعت جایگاه پولکادات (Polkadot) را از آن خود کند.در زمان نگارش این مطلب، توکن XRP در حدود تراز ۰.۶۶ دلار در حال معامله است.همانطور که در سایت بیت کوین دات کام (Bitcoin.com) می توان دید، پس از این افزایش قیمت، ارزش کل بازار XRP تقریباً به ۲۸ میلیارد دلار افزایش یافته است. این رقم تقریباً دو برابر ارزش کل بازار پولکادات (Polkadot) است. این بدان معناست که XRP اکنون موقعیت خود به عنوان چهارمین رمزارز برتر بازار را دوباره پس گرفته است. به همین ترتیب، با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وبسایت مساری (messari.io) توکن XRP در اول فوریه به تراز ۰.۶۸ دلار رسیده است.با توجه به اینکه لابراتوارهای ریپل و بنیان گذار توکن XRP، با چالش های قانونی رو به رو شده اند، افزایش غیر منتظره قیمت XRP می تواند به ادعاهای مطرح شده از سوی یکی از شاخه های وال استریت بتس (WSB) در ارتباط با پامپ ریپل، اعتبار ببخشد.در حال حاضر جنبش شکل گرفته از سوی معامله گران خرد، معروف به ساتوشی استریت بتس (Satoshistreetbets)، اعتباری نسبی را بخاطر افزایش نجومی قیمت دوج کوین به دست آورده است. ساتوشی استریت بتس ردیتورز (Satoshistreetbets Redditors) که موفق شدند فروشندگان سهام گیم استاپ (Gamestop) را تحت فشار بگذارند، در تبلیغ کمپین دوج کوین خود با موفقیت عمل کردند و همین امر به افزایش افسار گسیخته قیمت این رمزارز منجر شد.در زمان نگارش این مطلب، برخی از طرفداران دو آتشه بازار رمزارزها در شبکه های اجتماعی از سرمایه گذاران خرد می خواهند که به جنبش رالی قیمت XRP ملحق شوند.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ریپل در کمتر از 48 ساعت جایگاه پولکادات را از آن خود کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×