روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " رکورد بیشترین آدرس فعال در شبکه بیت کوین شکسته شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ منتشر شد.

رکورد بیشترین آدرس فعال در شبکه بیت کوین شکسته شد

[…]

نوشته رکورد بیشترین آدرس فعال در شبکه بیت کوین شکسته شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

شبکه بیت کوین بیشترین تعداد آدرس فعال را ثبت می کندطبق اطلاعات منتشر شده توسط گلسنود (Glassnode) در روز دوشنبه، شبکه بیت کوین (Bitcoin) در حال حاضر بیشترین میزان فعالیت تمام دوران خود را شاهد است.با این که تعداد آدرس های فعال در این شبکه افزایش داشته اند، اما این فعالیت های رو به رشد در شبکه بیت کوین بیان کننده افزایش ارزش کل بازار این رمزارز نیستند. زیرا این رمزارز زیر تراز ۴۰ هزار دلار در نوسان است. طبق گزارش های گلسنود خروج BTC از صرافی ها طی هفته گذشته، از جریان ورودی این رمزارز فراتر رفته است.بر اساس گزارش گلسنود، تعداد آدرس های فعال ماهانه BTC از مرز ۲۲.۳ میلیون آدرس فراتر رفته است. در واقع این آمار آدرس هایی است که طی ماه گذشته BTC را دریافت یا منتقل کرده اند. طبق آمار این پلتفرم تجزیه و تحلیل، این تعداد آدرس فعال بالاترین رکوردی است که تا کنون در شبکه بیت کوین مشاهده شده است. بر اساس گزارش های سایت بلاکچین دات کام (Blockchain.com)، با وجود افزایش فعالیت های در این شبکه، افزایش قابل توجهی در تعداد تراکنش های تأیید نشده در ممپول (Mempool) اتفاق نیافتاده است.با بررسی جزپی و نگاهی اجمالی به شبکه بیت کوین می توان دریافت که از روز ۳۱ ژانویه حدود ۵۰۳.۴۶ هزار آدرس جدید بیت کوین ایجاد شده است. در مجموع ۳۴.۲۴ آدرس BTC دارایی بیشتر از صفر دارند. صرف نظر از این موضوع، پس از افزایش قیمت ناگهانی BTC که به دنبال اقدامات ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا (Tesla)، اسپیس ایکس (SpaceX) و ثروتمندترین مرد جهان رخ داد، این رمزارز در حال حاضر بالاتر از تراز ۳۳ هزار دلار معامله می شود. ارزش کل بازار بیت کوین نیز در زمان نگارش این مطلب در حدود ۶۲۴ میلیارد دلار است.طبق اطلاعات گلسنود، حدود ۱۴.۱ میلیارد دلار BTC طی هفته گذشته به صرافی های رمزارزها سرازیر شده است. با این حال، در همین بازه زمانی بیش از ۱۴.۵ میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها خارج شده و در مجموع جریان خالص آن حدود ۳۷۲.۱- میلیون دلار بود. بیت کوین تنها رمزارزی نبوده که جریان خالص آن طی هفته گذشته منفی بوده است. جریان خالص ورودی اتریوم (ETH) به صرافی ها نیز حدود ۷۸۵.۲- میلیون دلار بوده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " رکورد بیشترین آدرس فعال در شبکه بیت کوین شکسته شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×