روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم - 14 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم - 14 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم – ۱۴ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم – ۱۴ بهمناتریوم (Ethereum) در یک ناحیه صعودی بالاتر از تراز ۱۳۰۰ دلار در حال معامله است. قیمت اتریوم با عبور از تراز مقاومتی ۱۴۵۰ دلار احتمالا یک حرکت رو به بالا را آغاز خواهد کرد. در ادامه مطلب به تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم در ۱۴ بهمن ماه خواهیم پرداخت.طی چند روز گذشته، قیمت اتریوم در زیر ترازهای مقاومتی ۱۴۴۰ و ۱۴۵۰ دلار قرار داشته است. قیمت ETH در چند مرحله اصلاح شد و حتی به پایین تر از تراز ۱۳۰۰ دلار نیز کاهش یافت.نوسان اخیر اتریوم در نزدیکی تراز ۱۲۶۰ دلار آغاز شده است و در حال حاضر قیمت این رمزارز روندی افزایشی را در پیش گرفته است. طی این روند شکست های رو به بالا در ترازهای مقاومتی ۱۳۰۰ و ۱۳۲۰ دلار اتفاق افتادند. خریداران باعث شدند تا قیمت اتریوم به بالاتر از تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان پایین ۱۲۶۰ دلار به نوسان بالای ۱۴۴۳ دلار، حرکت کند.در حال حاضر قیمت نشانه های مثبتی را بالاتر از تراز ۱۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) از خود به نمایش گذاشته است. همچنین در نمودار ۴ ساعته یک الگوی مثلث صعودی بسیار مهم در نزدیکی تراز مقاومتی ۱۴۴۰ دلار تشکیل شده است.در صورت در پیش گرفتن روند صعودی، اتریوم با مقاومت مهمی در نزدیکی ترازهای ۱۴۴۰ و ۱۴۵۰ دلار مواجه خواهد شد.اگر شکست مطمئنی در بالای تراز مقاومتی یاد شده در این مثلث صعودی اتفاق بیافتد، به احتمال بسیار زیاد جهش شدید قیمت این رمزارز برای عبور از ترازهای ۱۴۸۰ و ۱۵۰۰ دلار را خواهیم دید. در صورت تحقق این سناریو، قیمت در کوتاه مدت به بالاتر از ترازهای ۱۵۵۰ و ۱۵۶۰ دلار افزایش خواهد یافت.نمودار ۴ ساعته اتریوم (ETH)اما اگر روند نزولی در پیش گرفته شود، تراز ۱۳۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) مناطق حمایتی اولیه محسوب خواهند شد. در صورت ادامه این روند حمایت مهمی در نزدیکی خط نزولی مثلث تشکیل شده در تراز ۱۳۰۰ دلار از اتریوم به عمل خواهد آمد که در صورت نفوذ ETH به زیر این تراز خطر افت بیشتر نیز وجود خواهد داشت.با یک نگاه اجمالی به نمودار، می توان دید که اتریوم به وضوح در یک ناحیه مثبت بالاتر از تراز ۱۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعت) در حال معامله شدن است. به طور کلی، قیمت اتریوم در آینده نزدیک می تواند بالاتر از ترازهای مقاومتی ۱۴۴۰ و ۱۴۵۰ دلار حفظ شود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم - 14 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×