روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " نظر مارک کوبان در مورد بیت کوین به طرز قابل توجهی تغییر کرده است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

نظر مارک کوبان در مورد بیت کوین به طرز قابل توجهی تغییر کرده است

[…]

نوشته نظر مارک کوبان در مورد بیت کوین به طرز قابل توجهی تغییر کرده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

نظر مارک کوبان در مورد بیت کوین تغییر کرده استطی سال های گذشته نظر مارک کوبان (Mark Cuban) در مورد بیت کوین (Bitcoin) به طرز قابل توجهی تغییر کرده است. با توجه به اینکه بیت کوین از آغاز سال ۲۰۲۱ نظر همگان را به خود جلب کرده، ثابت شده است که این رمزارز امسال تحولاتی اساسی را پیش رو خواهد داشت. با گذشت یک ماه از سال ۲۰۲۱، به نظر می رسد که مارک کوبان، میلیاردر معروف و مالک دالاس ماوریکس (Dallas Mavericks)، موضع خود در قبال بیت کوین را کمی تغییر داده است.وی روزی اعلام کرده بود که “ترجیح می دهد به جای بیت کوین، موز داشته باشد.” اما بر اساس آخرین پست ارسال شده از وی در وبلاگش، به نظر می رسد که این فرد میلیاردر اکنون به ارزش واقعی بیت کوین پی برده است.بدین ترتیب کوبان نیز به فهرست رو به رشد افراد برجسته ای که موضع خود در قبال بیت کوین را تغییر داده اند، اضافه شده است. چندین سال پیش، کوبان سرمایه گذاری در بیت کوین را با قمار مقایسه کرده بود. وی این اظهار نظر را در زمانی مطرح کرده بود که به لطف کلاهبرداری های ICO و مواردی از این دست، وحشت عمومی از سرمایه گذاری در بازار رمزارزها به اوج خود رسیده بود.کوبان در ادامه اظهار نظر خود توضیح داده بود که هیچ اشکالی ندارد اگر یک فرد فقط ۱۰ درصد از تمام دارایی های شخصی اش را در معرض ریسک های موجود در بازار رمزارزها قرار دهد. اما وی افزود که هر کسی که چنین کاری را انجام دهد، قطعا وارد ضرر خواهد شد. اخیراً، کوبان اعلام کرده که بیت کوین سرمایه گذاری با ارزشی است:“افکار من تغییر نکرده است. این یک سرمایه گذاری با ارزش مانند طلا است.”کوبان در آخرین پست وبلاگ خود، خاطراتی را از جمع آوری تمبر در سنین پایین خود تعریف کرده است. پس از خواندن این خاطرات متوجه خواهید شد که روحیه کارآفرینی کوبان، حتی در دوران کودکی نیز بسیار بالا بوده است.“اما طی ۳ سال گذشته چیزی در این میان تغییر کرده است، (علاقه مندان به رمزارزها نظر دیگری دارند و می گویند که این روند از سال ۲۰۰۹ ادامه داشته است). در طول این سال ها بلاکچین هایی برای حمایت از قراردادهای هوشمند، شناسایی دارایی های دیجیتال منحصر به فرد و معاملات مرتبط با آنها طراحی شده اند.”کوبان افزود کالاهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم می توانند مفاهیمی همچون در دسترس بودن یا کمبود را به خوبی انتقال دهند، حتی اگر قابل دیده شدن نباشند. این ارتباط از طریق یک شبکه غیرمتمرکز یا بلاکچین انجام می گیرد که هیچ کس آن را کنترل نمی کند و همین امر رمزارزها را به یک سرمایه با ارزش و قانونی تبدیل می کند.کوبان اشاره کرد که سرمایه گذاران قدیمی نیز تازه متوجه شده اند که سرمایه گذاری های دیجیتال و فیزیکی به یک اندازه معتبر هستند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نظر مارک کوبان در مورد بیت کوین به طرز قابل توجهی تغییر کرده است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×