روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مایکل سیلور : علاقه مدیران عامل شرکت‌ها به بیت کوین شدت گرفته است از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

مایکل سیلور : علاقه مدیران عامل شرکت‌ها به بیت کوین شدت گرفته است

[…]

نوشته مایکل سیلور : علاقه مدیران عامل شرکت ها به بیت کوین شدت گرفته است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

علاقه شدید مدیران عامل شرکت ها به بیت کوینطبق اعلام مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، پیش از برگزاری کنفرانس این شرکت در رابطه با بیت کوین (Bitcoin) مدیران عامل شرکت ها علاقه شدیدی به خرید این رمزارز از خود نشان دادند.کنفرانس آموزشی با نام “آینده بیت کوین” که توسط مایکل سایلور مدیر عامل شرکت مایکرواستراتژی برگزار خواهد شد، مورد توجه مدیران عامل و سایر مدیران شرکت ها قرار گرفته است. سیلور خاطر نشان کرد که تمام شرکت کنندگان در این کنفرانس، کتاب راهنمای مایکرواستراتژی در مورد نحوه استفاده از شبکه پولی BTC را دریافت خواهند کرد.پیش از این و در اوایل ماه ژانویه از رویکرد ابتکاری مایکرواستراتژی برای فراگیرتر کردن بیت کوین صحبت شده بود، که هدف از آن آموزش چگونگی استفاده از بیت کوین به شرکت ها با هدف تشویق آنها به خرید و سرمایه گذاری روی این رمزارز بوده است.اکنون مایکرواستراتژی یکی از مشهورترین نام های صنعت رمزارز به حساب می آید و در ردیف شرکت هایی همچون فیدلیتی دیجیتال است سرویس (Fidelity Digital Asset Services)، باینسن (Binance)، کوین بیس (Coinbase)، گری اسکیل (Grayscale) و کراکن (Kraken) قرار گرفته است.با توجه به اینکه این رویداد در روزهای ۳ و ۴ فوریه و طی دو مرحله برگزار خواهد شد مایکرواستراتژی، غول هوش تجاری ثبت شده در نزدک (NASDAQ)، در مورد نحوه ثبت نام در این رویداد اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته است. در این بروزرسانی مایکل سیلور، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی، بر علاقه گسترده مدیران اجرایی به بیت کوین تأکید کرد و گفت:“من هرگز ندیده‎ ام که این تعداد مدیرعامل برای حضور در یکی از رویدادهای ما ثبت نام کنند.”وی از دیگر شرکت هایی که هنوز برای این کار اعلام آمادگی نکردند نیز خواسته است که در این رویداد شرکت کنند. زیرا:“هر شرکتی می تواند از اتصال به شبکه پولی بیت کوین بهره مند شود”.سیلور که به تازگی در یک پادکست شرکت کرده بود، علاقه روز افزون مدیران به صنعت رمزارزها را تأیید کرده است. وی خاطرنشان کرد که اندکی پس از اعلام مایکرواستراتژی برای خرید بیش از یک میلیارد دلار بیت کوین، مدیران عامل بسیاری برای کسب اطلاعات بیشتر با وی تماس گرفتند.اگرچه وی نمی تواند از شخص خاصی نامی ببرد، اما وی اخیراً با ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا در توییتر تعاملی داشته است.همانطور که در بالا به آن اشاره شد، مایکرواستراتژی بیش از ۱ میلیارد دلار از خزانه خود را به بیت کوین اختصاص داده است. این خریدها در چند مرحله مختلف انجام شده است. مرحله اول در آگوست سال ۲۰۲۰ و آخرین مورد در ژانویه ۲۰۲۱ خریداری شده است. اگرچه این شرکت هوش تجاری از مدت ها قبل در خرید بیت کوین را در دستور کار خود قرار داده است، اما هنوز خریدهای خود را متوقف نکرده است. مایکرواستراتژی در گزارش سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ خود اعلام کرد که:“بیت کوین های ما را برای سرمایه گذاری مطمئن نگه داری کنید.”علاوه بر این، مایکرواستراتژی متعهد شده است که به عنوان بخشی از استراتژی کلی شرکت رویکردهای جدیدی را برای به دست آوردن بیت کوین های بیشتر در پیش گیرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مایکل سیلور : علاقه مدیران عامل شرکت‌ها به بیت کوین شدت گرفته است از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×