روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی جمینی برنامه کسب سود بیت کوین را آغاز کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

صرافی جمینی برنامه کسب سود بیت کوین را آغاز کرد

[…]

نوشته صرافی جمینی برنامه کسب سود بیت کوین را آغاز کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صرافی جمینی برنامه کسب سود را برای بیت کوین آغاز کرده استامروز صرافی رمزارز جمینی (Gemini) برنامه کسب سود خود با نام جمینی ارن (Gemini Earn) را برای مشتریان برجسته اش راه اندازی کرد. با استفاده از این برنامه، کاربران قادر خواهند بود حداکثر ۷.۴ درصد عملکرد سالانه (APY) را روی بیت کوین یا سایر رمزارزهایی که در حساب های جمینی خود دارند دریافت کنند.در اخباری که با مجله بیت کوین (Bitcoin) به اشتراک گذاشته شده، جمینی از این برنامه به عنوان اولین سرویس کسب سود مبتنی بر رمزارزها یاد کرده است که در تمامی ۵۰ ایالت آمریکا در دسترس قرار خواهد گرفت. انتظار می رود در هفته های آینده سرویس جمینی ارن در اختیار همه کاربران قرار گیرد.تایلر وینکلووس (Tyler Winklevoss)، مدیرعامل جمینی، در این خصوص گفته است:“ما برنامه ای را طراحی کرده ایم تا به کمک آن مشتریان خود را قادر سازیم بدون نیاز به فروش یکی از بهترین کلاس های دارایی از نظر عملکرد در دهه گذشته، سودی واقعی را از دارایی های دیجیتال خود را بدست آورند.”این صرافی بیان کرده است که کاربران برای استفاده از “جمینی ارن” به حداقل میزان موجودی نیاز نخواهند داشت و برای انتقال یا آزاد سازی دارایی، کارمزدی از آنها دریافت نخواهد شد. بنابراین کاربران و مشتریان می توانند در هر زمان از منابع رمزارزی خود استفاده کنند.در این بیانیه به چگونگی تخصیص سود به سپرده گذاری های بیت کوین از سوی جمینی اشاره نشده است، اما سرویس های مشابه همچون وام دهی دارایی های دیجیتال به سازمان ها یا شرکت ها سود مشابهی را به کاربران خواهند داد. در حالی که سود دریافتی از سپرده گذاری دارایی های بیت کوینی می تواند یک استراتژی پس انداز بسیار قوی برای سرمایه گذاران خرد محسوب شود، اما باید از صحت عملکرد مجریان چنین طرح هایی اطمینان حاصل کرد.خبر راه اندازی سیستم کسب سود جمینی ارن اندکی پس از معرفی کارت اعتباری جمینی صورت گرفته است. کاربران در ازای خرید با کارت جمینی، پاداش هایی در قالب بیت کوین دریافت خواهند کرد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی جمینی برنامه کسب سود بیت کوین را آغاز کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×