روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " خرید 25000 اتریوم توسط گری اسکیل همزمان با عبور eth از تراز 1550 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

خرید 25000 اتریوم توسط گری اسکیل همزمان با عبور eth از تراز 1550 دلار

[…]

نوشته خرید ۲۵۰۰۰ اتریوم توسط گری اسکیل همزمان با عبور ETH از تراز ۱۵۵۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

خرید ۲۵۰۰۰ اتریوم توسط گری اسکیلصندوق گری اسکیل (Grayscale)، به تازگی اقدام به خرید ۲۵۰۰۰ اتریوم (Ethereum) کرده و همین امر رشد قیمت این رمزارز و رسیدن آن به رکورد قیمتی جدید را به همراه داشته است.قیمت اتریوم (ETH) حرکت قدرتمندی را در پیش گرفته و با عبور از تراز ۱۵۵۰ دلار رکورد تاریخی جدیدی را از خود به جای گذاشته است. این رمزارز شاخص طی ۲۴ ساعت گذشته موفق شده است رشدی ۱۳ درصدی را تجربه کند و هم اکنون در تراز ۱۵۶۴.۲۵ دلار در حال معامله است.همچنانکه انتظار می رفت دومین رمزارز بزرگ دنیا بالاخره با یک شکست مقاومتی از تراز مربوط به بالاترین قیمت تاریخی پیشین خود عبور کرد و هم اکنون وارد منطقه کشف قیمت شده است. هرچند، این تازه آغاز راه است چرا که مطابق با تخمین های صورت گرفته، مقصد بعدی ETH تراز ۱۸۰۰ دلار خواهد بود.جالب است که رالی قیمت اتریوم درست زمانی آغاز شده که صندوق گری اسکیل اتریوم تراست (ETHE) اقدام به خرید ۲۵۰۰۰ ETH با ارزش ۳۷.۶ میلیون دلار کرده است. بر اساس داده های بدست آمده از سایت بای بی تی (Bybt.com) خرید اخیر گری اسکیل طی ۱۲ ساعت گذشته انجام گرفته و در نتیجه آن دارایی های ETH این صندوق به مرز ۲.۹۶ میلیون کوین رسیده است. بلاک پورت در این خصوص گفته است:“گری اسکیل طی ۴ ساعت گذشته ۲۴۷۹۶ ETH را به ارزش ۳۷.۸ میلیون دلار خریداری کرده است که در نتیجه آن ذخایر اتریوم تحت مدیریت این صندوق از مرز ۴.۵ میلیارد دلار گذشته است.”در همین حین تعداد آدرس های جدید اتریوم نیز در حال افزایش است. همچنانکه قبلاً گزارش شده بود، علی رغم افزایش هزینه کارمزد، جریان سرمایه ورودی به منظور سرمایه گذاری در این رمزارز افزایش قابل توجهی داشته است. به گزارش سانتیمنت (Santiment)، ارائه دهنده داده های درون زنجیره ای، آدرس های جدید اتریوم با بالاترین نرخ تاریخی در حال ایجاد شدن هستند و این یک سیگنال به شدت صعودی برای این رمزارز محسوب می شود.رشد سود ماینرهای اتریوم به دنبال افزایش کارمزد شبکههمچنان که قیمت کارمزد اتریوم افزایش می یابد، ماینرهای این رمزارز روزهای خوبی را پشت سر می گذارند. در گزارش گلسنود (Glassnode)، ارائه دهنده داده های درون زنجیره ای، آمده است:“در ماه ژانویه ۳۲۵ میلیون دلار به عنوان هزینه کارمزد در شبکه اتریوم پرداخت شده است که تقریباً دو برابر بیشتر از رکورد ثبت شده قبلی در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ است. برای مقایسه، کارمزد شبکه بیت کوین در ماه ژانویه ۱۱۴ میلیون دلار بوده است.”به طور همزمان سرمایه گذاران سازمانی نیز روند اتریوم را از نزدیک زیر نظر گرفته اند و خرید جدید گری اسکیل نشان می دهد که خرید ETH از سوی آنها همینک آغاز شده است. در حال حاظر، همه منتظر راه اندازی بازار آتی اتر در بورس کالای شیکاگو (CME) هستند که طی هفته آینده انجام خواهد گرفت.هم اکنون اتریوم نسبت به سال گذشته خود ۱۰۰ درصد رشد قیمت را نشان می دهد و می توان انتظار داشت که تا پایان سال ۲۰۲۱ این رمزارز به ترازهای قیمتی بالاتری دست یابد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " خرید 25000 اتریوم توسط گری اسکیل همزمان با عبور eth از تراز 1550 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×