روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " جهش قیمت دات در راه است ؟ پولکادات به دنبال جذب سرمایه گذاران نهادی از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

جهش قیمت دات در راه است ؟ پولکادات به دنبال جذب سرمایه گذاران نهادی

[…]

نوشته جهش قیمت دات در راه است ؟ پولکادات به دنبال جذب سرمایه گذاران نهادی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

جهش قیمت پولکادات در راه است ؟با راه اندازی اولین محصول قابل معاوضه پولکادات (Polkadot) در صرافی سیکس (SIX) و هجوم سرمایه گذاران نهادی اینطور به نظر می رسد که با رشد سرمایه گذاری ها می توان جهش قیمت دات در بلندمدت را انتظار داشت.پولکادات اولین محصول قابل معاوضه خود را در صرافی سیکس (SIX) راه اندازی می کند. اولین محوصل قابل معاوضه دات (DOT)، فردا توسط ۲۱ شیرز (۲۱Shares)، ارائه دهنده محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال مستقر در سوئیس، در بورس اوراق بهادار سویس (Swiss Stock Exchange) راه اندازی می شود.این خبر بسیار مهمی برای اکوسیستم پولکادات است. زیرا چنین محصولی دسترسی نهادهای سرمایه گذار به بازار این رمزارز را امکان پذیر می سازد. در همین راستا می توان انتظار داشت که در آینده نزدیک جهش قیمت پولکادات را به دنبال داشته باشد.دات رمزارز بومی بلاکچین پولکادات است، بزرگترین شبکه بلاکچینی که رقیبی سرسخت برای اتریوم (Ethereum) محسوب می شود. در تاریخ ۳ فوریه، رمزارز پولکادات با ارزش بازاری معادل ۱۵.۶۹ میلیارد دلار در کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، رده پنجم رمزارزهای بزرگ بازار را به خود اختصاص داده است.طبق اخبار منتشر شده، اولین محصول قابل معاوضه پولکادات تا ۴ فوریه در صرافی سوئیسی سیکس لیست خواهد شد و به سرمایه گذاران نهادی بیشتری امکان دسترسی و سرمایه گذاری در بازار این رمزارز را خواهد داد. هفته گذشته، ۲۱Shares پس از حذف بیت کوین کش (BCH) از فهرست دارایی های خود، رمزارز پولکادات را به سبد ذخایر خود اضافه کرده است. همانطور که هانی راشوان (Hany Rashwan)، مدیر عامل شرکت ۲۱Shares، اظهار داشته است: احتمالاً تقاضای زیادی برای اولین محصول قابل معوضه پولکلادات در راه خواهد بود.“ما همچنان متعهد هستیم تا به تقاضاهای بی سابقه مطرح شده از طرف سرمایه گذاران نهادی برای ورود به بازار این رمزارز، پاسخ بدهیم.”این محصول پولکادات، مؤسسات را قادر می سازد تا به بازار این رمزارز و اکوسیستم آنها وارد شوند، زیرا این محصول به طور کامل توسط رمزارز DOT حمایت می شود. نقدینگی بیشتری برای بازار محصولات قابل معاوضه دات در نظر گرفته شده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده طی چند روز گذشته، احتمال بسیار زیادی برای جهش شدید قیمت پولکادات وجود خواهد داشت.شرکت ۲۱Shares همچنین افزایش علاقه روزافزون سرمایه گذاران به محصولات قابل معاوضه رمزارزها، به ویژه از سوی سرمایه گذاران نهادی را تأیید کرده است. براساس این گزارش، مجموعه محصولات قابل معاوضه این شرکت طی سه سال گذشته به واسطه تقاضای سازمان های نهادی بیش از سه برابر شده است. شرکت ۲۱Shares پیش از این محصولاتی مشابه را برای بیت کوین، اتریوم و سایر رمزارزهای محبوب عرضه کرده است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جهش قیمت دات در راه است ؟ پولکادات به دنبال جذب سرمایه گذاران نهادی از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×