روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ترون - 15 بهمن از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ترون - 15 بهمن

[…]

نوشته تجزیه و تحلیل قیمت ترون – ۱۵ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ترون – ۱۵ بهمندر حالی که قیمت بیت کوین (Bitcoin) روندی افزایشی را در پیش گرفته است، علائمی از شکست رو به بالای قیمت ترون (TRON) در تراز ۰.۰۳۵۰ دلار به چشم می خورد. قیمت TRX در صورت عبور از تراز مقاومتی ۰.۰۳۵۰ دلار، امکان افزایش تا سطح ۰.۰۴۲۰ دلار را خواهد داشت. در ادامه این مطلب به تجزیه و تحلیل قیمت ترون در ۱۵ بهمن خواهیم پرداخت.طی هفته گذشته، قیمت ترون با افزایشی قابل توجه و عبور از ترازهای مقاومتی ۰.۰۳۲۰ و ۰.۰۳۵۰ دلار، نظرها را به سمت خود جلب کرد. قیمت TRX حتی بالاتر از تراز مقاومتی ۰.۰۴۰۰ دلار و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) قرار گرفت.پیش از آنکه تقریباً قیمت این رمزارز دوباره کاهش یابد، در تراز ۰.۰۴۴۷ دلار نیز معامله شده بود. در ادامه این روند نزولی TRX تراز حمایتی ۰.۰۳۲۴ دلار را شکست و پایین تر از تراز ۰.۰۳۰۶ دلار نیز معامله شد.ترون در حال حاضر یک روند صعودی را در پیش گرفته و در حال تجربه یک اصلاح افزایشی به بالاتر از تراز ۰.۰۳۲۰ دلار است و یک شکست به بالاتر از تراز ۲۳.۶ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۰.۰۴۴۷ دلار تا نوسان پایین ۰.۰۳۲۰ دلار، را پشت سر گذاشته است. این رمزارز هم اکنون نزدیک به تراز ۰.۰۳۵۰ دلار با مقاومت هایی روبرو شده است، اما با این اوصاف ترون بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) در حال معامله است.مقاومت های مهم بعدی در نزدیکی تراز ۰.۰۳۶۵ دلار و تراز ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از نوسان بالای ۰.۰۴۴۷ دلار تا نوسان پایین ۰.۰۳۲۰ دلار، واقع شده اند. هرگونه رشد بیشتر از این ترازها می تواند افزایش ادامه دار قیمت به بالاتر از ترازهای ۰.۰۴۰۰ و ۰.۰۴۲۰ دلار را به دنبال داشته باشد.نمودار ۴ ساعته ترون (Tron)اما در صورت در پیش گرفته شدن روندی نزولی، اولین حمایت قوی در نزدیکی تراز ۰.۰۳۳۰ دلار قرار گرفته است. همچنین یک خط روند صعودی مهم با حمایتی در نزدیکی تراز ۰.۰۳۳۰ دلار در نمودار ۴ ساعته تشکیل شده است. اگر یک شکست به زیر این ناحیه حمایتی و خط روند انجام گیرد، قیمت می تواند تراز حمایتی ۰.۰۳۱۰ دلار یا میانگین متحرک ساده ۵۵ دوره ای (۴ ساعته) را دوباره آزمایش کند. سقوطی بیشتر از این می تواند قیمت را به سمت تراز حمایتی ۰.۰۳۰۰ دلار هدایت کند.نمودار نشان دهنده آن است که قیمت TRX به وضوح در نزدیکی ترازهای ۰.۰۳۵۰ و ۰.۰۳۶۵ دلار با مقاومت شدیدی رو به رو است. به طور کلی، اگر در کوتاه مدت تراز مقاومتی ۰.۰۳۵۰ دلار شکسته شود، قیمت ترون می تواند افزایش قابل توجهی را به خود ببیند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تجزیه و تحلیل قیمت ترون - 15 بهمن از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×