روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " بیت کوین 600 هزار دلاری در صورت پیروی از روند طلا محقق خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

بیت کوین 600 هزار دلاری در صورت پیروی از روند طلا محقق خواهد شد

[…]

نوشته بیت کوین ۶۰۰ هزار دلاری در صورت پیروی از روند طلا محقق خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

بیت کوین ۶۰۰ هزار دلاری در صورت پیروی از روند طلا محقق خواهد شدمدیر ارشد اطلاعات گوگنهایم (Guggenheim) خاطر نشان کرد که بیت کوین (Bitcoin) 600 هزار دلاری در صورت پیروی این رمزارز از روند طلا، محقق خواهد شد. اسکات مینرد (Scott Minerd)، از گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners)، صنعت رمزارزها را جزئی ارزشمند از اقتصاد جهانی می داند.وی طی جدیدترین صحبت های خود پیش بینی جدیدی را در خصوص روند صعودی بلندمدت BTC مطرح کرده است. وی در این اظهار نظر بیان کرده است که سرمایه گذاران باید نسبت به افزایش قیمت بیت کوین از اکتبر ۲۰۲۰ تا اوایل ژانویه ۲۰۲۱ محتاطانه عمل کنند.هرچند اسکات مینرد، طی مصاحبه اخیر خود با CNN، خاطرنشان کرده است که شرکتش “تقریباً ده سال است که به دنبال بیت کوین است”. با این وجود، مینرد اعلام کرد که بازار قبل از رسیدن قیمت این رمزارز به ۱۰ هزار دلار تا حدودی کوچک به نظر می رسید و توجیه کافی برای جذب سرمایه های سازمانی را نداشت.برنامه تأسیس صندوق گوگنهایم پیش تر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) بررسی شده است و این شرکت به زودی می تواند به برای خرید بیت کوین اقدام نماید. مینرد تأکید کرد که قرار گرفتن قیمت کنونی BTC در یک ناحیه پنج رقمی، ذخیره و سرمایه گذاری روی این رمزارز را جذاب تر از هر زمان دیگری کرده است.وی همچنین پیش بینی پیشین خود در خصوص قیمت این رمزارز را به دو برابر افزایش داده است و افزود که قیمت این رمزارز می تواند تحت شرایط خاصی به ترازهای ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلاری نیز افزایش یابد. گوگنهایم پس از تجزیه و تحلیل کامل بیت کوین و مقایسه آن با طلا، به این پیش بینی نسبتاً خوش بینانه رسیده است:“ما تحقیقات مهم و بی شماری انجام داده ایم و اگر شما عرضه بیت کوین را نسبت به عرضه طلا در جهان و ارزش کل بازار طلا بسنجید، قیمت بیت کوین در بلندمدت حدوداً به ۴۰۰ هزار تا ۶۰۰ هزار دلار خواهد رسید.”مینرد همچنین به تأیید بیت کوین از سوی ایلان ماسک (Elon Musk) طی روزهای گذشته اشاره کرده است. مدیر عامل تسلا (Tesla) به تازگی اعلام کرده است که BTC یک دارایی بسیار خوب است و او از این که ۸ سال پیش آن را نخریده بود، ابراز پشیمانی کرده است. مینرد در این خصوص گفته است:“بیت کوین وارد مرحله پذیرش و جلب احترام همگانی شده و اهمیت اقتصادی آن در جهان هر روز، بیشتر و بیشتر خواهد شد.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بیت کوین 600 هزار دلاری در صورت پیروی از روند طلا محقق خواهد شد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×