روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " تعداد بیت کوین های مایکرواستراتژی به 71 هزار واحد افزایش یافت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ منتشر شد.

تعداد بیت کوین های مایکرواستراتژی به 71 هزار واحد افزایش یافت

[…]

نوشته تعداد بیت کوین های مایکرواستراتژی به ۷۱ هزار واحد افزایش یافت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

سرمایه گذاری مایکرواستراتژی در بیت کوینمایکرواستراتژی (MicroStrategy)، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه هوش تجاری، اعلام کرد که ۲۹۵ بیت کوین دیگر به ارزش بیش از ۱۰ میلیون دلار خریداری کرده است.مایکرواستراتژی، یکی از شرکت های سهامی عام پیشرو در زمینه سرمایه گذاری در بیت کوین است که اعلام کرده طی روزهای گذشته حدود ۲۹۵ واحد بیت کوین به ارزش بیش از ۱۰ میلیون دلار خریداری نموده است. خرید اخیر باعث شد تا کل دارایی های بیت کوین این شرکت به بالای ۷۱۰۰۰ واحد BTC افزایش یابد.طبق اسناد رسمی منتشر شده، این شرکت سهامی عام حدود ۲۹۵ واحد BTC را در تاریخ ۲ فوریه خریداری کرده است. مایکرواستراتژی در حال حاضر مدیریت ۷۱۰۷۹ واحد BTC با ارزش کلی بیش از ۲.۵ میلیارد دلار را در اختیار دارد و بدین ترتیب این شرکت هوش تجاری یکی از بزرگترین دارندگان مهم رمزارز بیت کوین محسوب می شود.گری اسکیل مهمترین سرمایه گذار BTCگری اسکیل با در اختیار داشتن مدیریت بیش از ۶۴۹ هزار واحد بیت کوین با ارزش کلی بیش از ۲۳ میلیارد دلار، بزرگترین دارنده BTC به حساب می آید. مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی، در حین اعلام نتایج مالی این شرکت در سه ماهه آخر سال مالی ۲۰۲۰، خاطر نشان کرد که:“رویکرد ما در خصوص بیت کوین، ذخیره این رمزارز به عنوان یک دارایی ذخیره ارزش اصلی است، و این امر مایکرواستراتژی را به یک مهره مهم در بازار رمزارزها تبدیل کرده است.”“هراندازه که تجربه ما در این عرصه بیشتر می شود، برنامه ای خود برای خریداری و سرمایه گذاری بیشتر در بیت کوین را گسترش خواهیم داد. علاوه بر این، ما روش‎ های مختلفی را برای جمع آوری منابع مالی لازم برای خرید گسترده تر BTC، به عنوان بخشی از استراتژی کلی شرکت خود، بکار خواهیم گرفت.”گری اسکیل: پذیرش نهادی بیت کوین در حال افزایش استگری اسکیل در آخرین گزارش مالی سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ بیان کرده است که پذیرش نهادی بیت کوین در حال افزایش است و علاقه شرکت های بزرگ لیست شده در وال استریت به این رمزارز پیشرو در جهان بیشتر شده است.قیمت BTC از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون رشد قابل توجهی داشته است. قیمت این رمزارز طی ماه گذشته تا تراز ۴۱۵۰۰ دلار بالا رفت و بالاترین قیمت تمام دوران خود را به ثبت رسانده است. در لحظه نوشتن این مطلب، بیت کوین در تراز ۳۶۸۰۰ دلار در حال معامله است و ارزش کل بازار آن به بیش از ۶۷۰ میلیارد دلار افزایش یافته است.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تعداد بیت کوین های مایکرواستراتژی به 71 هزار واحد افزایش یافت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×