روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " صندوق سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری دن تاپیرو آغاز به کار کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ منتشر شد.

صندوق سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری دن تاپیرو آغاز به کار کرد

[…]

نوشته صندوق سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری دن تاپیرو آغاز به کار کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

صندوق سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری دن تاپیرودن تاپیرو (Dan Tapiero) صندوق سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری خود را با هدف سرمایه گذاری روی شرکت های رمزارز توسعه یافته راه اندازی کرده است.بر اساس مدارک ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) اولین فروش صندوق T10 در تاریخ ۲۹ ژانویه انجام گرفته و هنوز ۷۶ میلیون دلار دیگر برای فروش باقی مانده است. دن تاپیرو، سرمایه گذار کلان، با هدف سرمایه گذاری روی شرکت های فعال در حوزه رمزارز که در دوره میانی یا بلوغ خود قرار دارند یک صندوق سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری را راه اندازی کرده است.بر اساس اسناد معافیت از اوراق بهادار که امروز از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا منتشر شده است، تاپیرو و شرکایش مایکل دابیلیر (Michael Dubilier) و استن میروشینک (Miroshnik have) در صندوق T10، درخواست رسمی خود در ارتباط با این صندوق سرمایه گذاری حوزه رمزارز و بلاکچین را به این نهاد تنظیمی ارائه داده ‎اند. این درخواست نشان می دهد که آنها تا کنون سهمی معادل ۱۲۴ میلیون دلار از این صندوق را به فروش رسانده اند.بر اساس اسناد ثبت شده در SEC، اولین فروش صندوق ۱۰T در تاریخ ۲۹ ژانویه انجام گرفته است و ۷۶ میلیون دلار دیگر از آن برای فروش باقی مانده است.تاپیرو در ماه نوامبر ۲۰۲۰ در خصوص این صندوق سرمایه گذاری در پادکست آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) صحبت کرده بود. بنابر صحبت های این سرمایه گذار شناخته شده وی و چند تن از شرکایش در آن زمان در حال خرید سهام خصوصی شرکت های فعال در حوزه رمزارز که دوره میانی یا بلوغ خود را سپری می کردند بوده اند. وی در این پادکست به طور خاص به شرکت فناوری مالی فیگور تکنولوژیز (Figure Technologies)، صرافی رمزارز کراکن (Kraken) و پکسوس (Paxos) عرضه کننده استیبل کوین به عنوان برخی از گزینه ‎های اصلی سرمایه گذاری اشاره کرده بود.دن تاپیرو، بیان گذار صندوق T10، با سرمایه گذاری غریبه نیست، اما پیش از رشد انفجاری بازار رمزارز عمده سرمایه گذاری وی در طلا بوده است. وی در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی صندوق طلای بولیون اینترنشنال همکاری کرده بود و به طور فعال در خصوص پتانسیل اکوسیستم رمزارز صحبت کرده است. وی به طور خاص پس از افزایش پذیرش بیت کوین (BTC) از سوی سرمایه گذاران در خصوص این رمزارز صحبت کرده بود.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صندوق سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری دن تاپیرو آغاز به کار کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×