روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " ویلی وو: تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد خواهد رسید! از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ منتشر شد.

ویلی وو: تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد خواهد رسید!

[…]

نوشته ویلی وو: تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد خواهد رسید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

چه زمانی تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد می رسند؟صرف نظر از نوسانات بیت کوین و انتقاداتی که طی چند هفته گذشته از سوی نهادهای نظارتی برجسته علیه این رمزارز مطرح شده است، بیت کوین (Bitcoin) توجه افراد بسیاری مانند ایلان ماسک (Elon Musk) و دیگر اشخاص اثرگذر و مهم را به خود جلب کرده است. به زودی تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد می رسند.به گفته مارشال هاینر (Marshall Hayner)، مدیرعامل متال پی (Metal Pay)، بیت کوین در چهارمین موج تثبیت جایگاه خود قرار گرفته است. وی معتقد است که این دارایی طی چند ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده است و موسساتی به سمت آن آمدند که رمزارزها را به ترازنامه خود اضافه کردند. علاوه بر این، هاینر ادعا کرد که محبوبیت بیت کوین باعث خواهد شد که شرکت ها این دارایی را به عنوان سدی در برابر تورم دلار و یورو ببینند.در همین حال آل کلی (Al Kelly)، مدیر عامل شرکت ویزا (VISA)، بیت کوین را به عنوان طلای دیجیتال معرفی کرده است و به پتانسیل ذخیره ارزش این رمزارز به عنوان یک دارایی بسیار مطمئن و مهم اشاره کرده است. کِلی هنگام اعلام برنامه ریزی ها و چشم اندازهای مرتبط با حوزه رمزارز شرکت ویزا از لقب طلای دیجیتال استفاده کرده است و در ستایش بیت کوین صحبت کرده است.چنین رویکردی از سوی نهادهای مالی قابل توجه تنها می تواند به این معنی باشد که بیت کوین در واقع به سمت پذیرش همگانی در حرکت است. اخیراً، ویلی وو (Willy Woo)، چهره تأثیرگذار و تحلیلگر بازار رمزارزها، پیش بینی کرده است که طی چند سال آینده تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد خواهد رسید. وو اشاره کرده است که بیت کوین اکنون تقریباً همان تعداد کاربری را دارد که اینترنت در سال ۱۹۹۷ داشته است. با این حال به نظر می رسد بیت کوین با سرعت بیشتری رشد خواهد کرد:“طی ۴ سال آینده تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد می رسند. این معادل کاربران اینترنت در سال ۲۰۰۵ است.”ممکن است پیش بینی وو درست نباشد، اما آنچه که همچنان قطعی است افزایش تقاضا برای BTC و سایر دارایی های دیجیتال است. نه تنها موسسات بلکه سرمایه گذاران خرد نیز در این مسیر قرار گرفته اند. در حقیقت، صرافی های بایننس (Binance)، بی ترو (Bitru)، کوین بیس (Coinbase) و کراکن (Kraken) اخیرا به لطف هجوم کاربران جدید به وب سایت هایشان با مشکلات فنی رو به رو شده اند.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ویلی وو: تعداد کاربران بیت کوین به بیش از یک میلیارد خواهد رسید! از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×