روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " الیوت وینمن 7 آلتکوین با پتانسیل رشد 1000 برابری را معرفی کرد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ منتشر شد.

الیوت وینمن 7 آلتکوین با پتانسیل رشد 1000 برابری را معرفی کرد

[…]

نوشته الیوت وینمن ۷ آلتکوین با پتانسیل رشد ۱۰۰۰ برابری را معرفی کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۷ آلتکوین پر سود با احتمال رشد ۱۰۰۰ برابریالیوت وینمن (Elliot Wainman)، معامله گر و اینفلوئنسر بازار رمزارزها، به معرفی گروهی از آلتکوین ها پرداخته است که اعتقاد دارد پتانسیل رشد قیمت ۱۰۰۰ برابری دارند.وینمن به ۲۱۸۰۰ دنبال کننده خود در یوتیوب اعلام کرد که همچنان در مورد دیفای (DeFi) سرسخت است. زیرا معتقد است ارزش دارایی های قفل شده (TVL) در این حوزه در حال شکوفایی از ۲۸.۶ میلیارد دلار به ۱۰۰ میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.این تحلیل گر معتقد است که آلتکوین های دیفای با رشد اندک ارزش دارایی های قفل شده از جمله استیبل کوین اسنو (SNOW) صرافی غیر متمرکز اسنو سواپ (Snowswap)، ابزار نقدینگی یونی استیک (Unistake)، توکن سواپ (SWAP) صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ (PancakeSwap) و توکن بائو (BAO) پروتکل فارمینگ بائو فایننس (Bao Finance) رشد قابل توجهی را تجربه خواهند کرد.آلتکوین دیگری که وینمن آن را زیر نظر گرفته توکن بی ام آی (BMI) بریج میوچوال (Bridge Mutual) است. پروتکلی که در اصل کاربران را در برابر ضررهای مالی احتمالی ناشی از شکست قراردادهای هوشمند، حملات سایبری به صرافی های رمزارز، از دور خارج شدن استیبل کوین ها و سایر موارد مشابه بیمه می کند.آپشن روم (OptionRoom) یا روم (ROOM) نیز که یک پروتکل اوراکل است که برای پیش بینی بازارها ساخته شده و بر بستر پولکادات (Polkadot) قرار دارد، در فهرست وینمن قرار گرفته است.“شما یک اوراکل دارید که بازار را پیش بینی می کند و تمامی این سرویس روی پولکادات توسعه پیدا کرده است. این یک محصول عالی است و با ارزش بازار بسیار کوچکی نیز عرضه می شود. شما می توانید ببینید که ارزش کل بازار این محصول ۵ میلیون دلار بوده است. این lمحصول قدرت فروش بالایی دارد. این ارزش بازار در گردش نیست. این کل توکن ها و ارزش کل آنها را شامل می شود … نکته این است که آنها یک سری ویژگی ها را با یکدیگر ترکیب کرده اند که حتی مجموعه ای از پروژه های بزرگ نیز به سمتش حرکت نکرده اند و تمام این ویژگی ها را با یک ارزش بازار بسیار بسیار کوچک راه انداری می کنند.”در مورد اتریوم (Ethereum) نیز، وینمن می گوید که حتی پس از ثبت یک رکورد جدید قیمتی برای این پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو، روند صعودی این رمزارز همچنان ادامه خواهد داشت.“با وجود تمام تغییر و تحولات بازار اتریوم، رمزارزهای غیرمثلی (NFT)، اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi)، واقعاً دشوار خواهد بود که استدلال کنید اتریوم چیزی کم ارزشی است. به ویژه اینکه توسعه دهندگان این بلاکچین متوجه شده اند که چگونه باید این شبکه را مقیاس پذیرتر کنند. از نظر من، اتریوم یک جاذبه بسیار قدرتمند و عاملی مهم برای هدایت سرمایه به سوی دیگر آلتکوین ها است.”

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " الیوت وینمن 7 آلتکوین با پتانسیل رشد 1000 برابری را معرفی کرد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×