روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر عامل گروه امبر: بیت کوین دیگر حباب نیست از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ منتشر شد.

مدیر عامل گروه امبر: بیت کوین دیگر حباب نیست

[…]

نوشته مدیر عامل گروه امبر: بیت کوین دیگر حباب نیست اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

مدیر عامل گروه امبر می گوید حباب بیت کوین دیگر در میان نیستمدیر عامل گروه امبر می گوید بیت کوین دیگر حباب نیست. مایکل وو (Michael Wu)، مدیر بخش خدمات مالی گروه دارایی های دیجیتال امبر (Amber Group)، اظهار داشت که بیت کوین دیگر حباب نیست.تعدادی از سازمان ها تقریباً از ۱۲ سال پیش و زمان به وجود آمدن بیت کوین این دارایی دیجیتال را حباب خوانده بودند. با این حال، مایکل وو، مدیر گروه خدمات مالی امبر، تصور دیگری دارد. وو روز پنجشنبه در مصاحبه ای با CNBC، ضمن اشاره به حباب بیت کوین، خاطر نشان کرد که:“من فکر می کنم که همیشه وقتی مردم وارد یک مرحله گذار مهم می شوند چنین اتفاقاتی خواهد افتاد.”وی در ادامه افزود:“مردم با تردید و بدبینی شروع می کنند. این امر کاملا طبیعی است. زیرا مردم باید وقت بگذارند تا بفهمند چه چیزهای جدیدی وجود دارد و اینکه این تغییرات ماندگاری دارند یا خیر؟”مایکل وو همچنین در ادامه گفت:“در مراحل اولیه، این سطح بینش، این نوع بدبینی، همیشه به نوسانات زیاد در قیمت ختم می شود. با این حال، فکر نمی کنم دیگر بتوانید بیت کوین را حباب بنامید. زیرا، همانطور که قبلاً اشاره کردم، همه موسسات، همه میلیاردرها، شرکت های چند میلیارد دلاری و همه افرادی که تازه واردهای بازار رمزارزها هستند، در حال خرید BTC هستند و این در حالی است که تنها ۲۱ میلیون بیت کوین وجود دارد.”موسسات همچنان به بیت کوین علاقه نشان می دهندخرید بیت کوین توسط موسسات بزرگ طی ماه های اخیر بسیار رایج شده است. مایکرواستراتژی (Microstrategy) در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱ میلیارد دلار را به خرید بیت کوین اختصاص داده است. کمی پس از آن مس میوچوال (MassMutual) 100 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد و سپس اسکوئر (Square) نیز با سرمایه ۵۰ میلیون دلاری وارد این عرصه شد. وو توضیح داد که افزایش بلندمدت قیمت بیت کوین به دلیل افزایش علاقه روز افزون عمومی نسبت به این رمزارز است. مدیر عامل گروه امبر همچنین در مورد بیت کوین و نقش حائز اهمیت این رمزارز، توضیح داد که این دارایی دیجیتال مشابه طلا است. طی سال های گذشته مقایسه های خوبی بین بیت کوین و طلا صورت گرفته است و این عامل به بهبود جایگاه این رمزارز کمک کرده است. به گفته وو:“بیت کوین در بدترین حالت هم از طلا بهتر است.”

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر عامل گروه امبر: بیت کوین دیگر حباب نیست از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×