روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " پیش بینی روند قیمت اتریوم : صعود تا تراز 1800 دلار از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ منتشر شد.

پیش بینی روند قیمت اتریوم : صعود تا تراز 1800 دلار

[…]

نوشته پیش بینی روند قیمت اتریوم : صعود تا تراز ۱۸۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

پیش بینی روند قیمت اتریوم : صعود تا تراز ۱۸۰۰ دلارطی ماه گذشته نظرها نسبت به اتریوم (Ethereum) تغییر کرده است. اتریوم با ارائه سود تقریبا ۱۳۰ درصدی به سزمایه گذاران خود، تنها در عرض پنج هفته، مسیر را برای سایر آلتکوین ها روشن کرده است. قیمت اتریوم در نزدیکی خط روند بالایی بالینجر بندز (Bollinger Bands) معامله می شود و در تلاش است تا بار دیگر تراز ۱۷۰۰ دلار را پشت سر بگذارد. با توجه به پیش بینی روند قیمت اتریوم می توان دریافت که صعود این رمزارز تا تراز ۱۸۰۰ دلار دور از ذهن نباشد.امروز قیمت تا تراز ۱۷۴۵ دلار بالا رفت. خریداران یک دیوار مقاومتی عظیم در تراز ۱۷۵۰ دلار را شکسته اند و احتمالا اصلاح آن تا پایان روز ادامه داشته باشد. در زمان نگارش این مطلب، قیمت در روند صعودی و در تراز ۱۶۹۰ دلار قرار دارد. خریداران بارها و بارها سعی کرده اند از خط بالایی بالینجر بندز عبور کنند و قیمت را بالاتر از مثلث به وجود آمده ثبت کنند.معامله گران و سرمایه گذاران اتریوم از چند هفته گذشته خیالشان راحت بوده است. زیرا قیمت اتریوم نسبت به آلتکوین های دیگر نوسانات کمتری داشته است. افزایش شدید قیمت را می توان به پروژه های موفق دیفای (DeFi) و تحولات اتریوم ۲.۰ نسبت داد. اتریوم به عنوان غول قراردادهای هوشمند در حال صعود به بالاترین تراز جدید است. زیرا معامله گران پیش بینی کرده اند، روند صعودی بیشتری در شاخص های تکنیکال دیده می شود.نمودار ۴ ساعته اتریومطی روز گذشته، قیمت به بالاترین حد خود در تراز ۱۷۶۴ دلار رسید و خریداران را به نفوذ در ترازهای مقاومتی بالاتر ترغیب کرد. برخی از فروشندگان باعث شدند تا قیمت تا تراز ۱۷۰۰ دلار پایین بیاید. با این حال، آمار و ارقام نشان می دهد که خریداران احتمالاً پس از پایان معاملات آخر هفته، مسیرهای صعود جدیدی را برای این رمزارز در نظر گرفته اند. طی این هفته، قیمت اتریوم پتانسیل یک حرکت قوی برای افزایش قیمت را داشته است.تردیدی وجود ندارد که اصلاح فعلی به یک ناحیه حمایتی تبدیل خواهد شد. پیش بینی روتد قیمت اتریوم مطمئنا صعودی است و هر اصلاحی تا ترازهای پایین تر به عنوان فرصتی برای خرید تلقی می شود. قیمت پس از شکستن تراز مقاومتی ۱۷۶۱ دلار به بالاترین تراز بعدی در تراز ۱۸۰۰ دلار خواهد رسید. مقاومت ۱.۶۱۸ فیبوناچی بازگشتی در تراز ۱۸۵۰ دلار هدف بعدی قیمت اتریوم خواهد بود. با این حال، اگر بتواند این تراز حمایتی را پشت سر بگذارد، احتمال رشد تا تراز ۱۹۶۰ دلار نیز بسیار محتمل است که نشان دهنده رسیدن به تراز ۱.۲۷۲ فیبوناچی بازگشتی در روند صعودی فعلی می باشد.

برچسب ها:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش بینی روند قیمت اتریوم : صعود تا تراز 1800 دلار از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×