روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشد از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ منتشر شد.

استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشد

[…]

نوشته استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشدصرف نظر از قیمت فعلی بیت کوین (Bitcoin) یا تغییر و تحولات آینده بازار، استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشد.سال هاست که سرمایه گذاران نهادی با مشارکت کم یا بدون مشارکت، از فاصله ای دور نظاره گر عملکرد بیت کوین هستند. اگرچه سود بالای این رمزارز آنها را مجذوب خود کرده است، اما این سرمایه گذاران از مواردی همچون تازگی بیت کوین، عدم وجود قوانین سفت و سخت و احتمال وجود خطرات ناشی از حملات سایبری، ورشکستگی و کلاهبرداری می ترسیدند. طی سال های اولیه، بیت کوین (BTC) در میان اکثر سرمایه گذاران نهادی فاقد اعتبار لازم بود. از این رو سرمایه گذاری سازمان های نهاد روی این رمزارز عملاً غیرممکن بود.اما در سال ۲۰۱۷ اتفاق عجیبی رخ داد. همانطور که موسسات می گفتند این رمزارز برای سرمایه گذاری شرکت ها بسیار خطرناک است، بسیاری از افراد شخصاً از هر طریق ممکن بیت کوین می خریدند.در روند بازار نزولی که در سال ۲۰۱۷ جریان داشت، تعداد زیادی از محصولات بیت کوین به طور خاص برای سرمایه گذاران نهادی ایجاد و راه اندازی شد. شرکت های استخراج بیت کوین کار خود را از معاملات عمومی شروع و به ارائه خدمات سرمایه گذاری، به عنوان مهمترین بخش از صنعت رمزارزها، گسترش دادند.هنگامی که بیت کوین به شدت سقوط کرد و در مارس سال ۲۰۲۰ به پایین ترین سطح خود در تراز ۴ هزار دلار رسید، اپیدمی کرونا (COVID-19) تازه شروع شده بود. دولت های سراسر جهان تا حد زیادی از همین استراتژی پیروی کردند. مردم را محدود و پول بیشتری چاپ کردند. و قبل از اینکه بازارها بتوانند آنچه را که اتفاق می افتد به طور کامل هضم کنند، اتفاق های بیشتری افتادند.این بار، وقتی دوباره همه توجهات به سمت بیت کوین جلب شد، همه چیز برای سرمایه گذاران آماده بود. برای اولین بار در تاریخ ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران توانستند با استفاده از ابزارها و صرافی های عادی، با خیال راحت و بدون هیچ گونه نیاز به تأییدیه ویژه در بیت کوین سرمایه گذاری کنند. شرکت ها و سرمایه گذاران با استفاده از مکانیزم های مناسب، کاری را انجام دادند که اکثر سرمایه گذاران باید انجام دهند: خرید و نگهداری بیت کوین.اما بحثی که در این میان مطرح می شود این است که استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشد. دلیل این امر روشن است: هرکسی می تواند بیت کوین بخرد و نگه دارد، اما تقریباً هیچ کس نمی تواند بازار را برای همیشه شکست دهد. این صنعت به سادگی و با سرعت فوق العاده ای در حال رشد است که هیچ کس نمی تواند همه آنچه اکنون اتفاق می افتد را رصد کند، چه رسد به پیش بینی آینده. بنابراین باید رمزارزها را نگه دارید و نفسی عمیقی بکشید. حتی در این صورت، ما شاهد بوده ایم که سرمایه گذاران بزرگ در این فضا با تصور اینکه می توانند عملکرد بهتری از نگه داشتن بیت کوین داشته باشند، کاملاً نابود شده اند.در تاریخ بیت کوین، استخراج بیت کوین بهترین شیوه “خرید و نگهداری” بوده است. بنابراین اگر بتوانید با ترکیب بهینه انرژی ارزان و سخت افزار مناسب، استخراج پربازده ایجاد کنید، این امر تقریبا از نظر اقتصادی و در هر نقطه از قیمت بیت کوین یک فعالیت سودآور به حساب خواهد آمد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استخراج بیت کوین ممکن است سودآورتر از خرید آن باشد از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×