روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: ایکس بلاکچین
امتیاز: 5 5

خبر " 7 رمزارز دیفای که پتانسیل رشد قابل توجهی خواهند داشت از منبع ایکس بلاکچین " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ منتشر شد.

7 رمزارز دیفای که پتانسیل رشد قابل توجهی خواهند داشت

[…]

نوشته ۷ رمزارز دیفای که پتانسیل رشد قابل توجهی خواهند داشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

۷ رمزارز پر پتانسیل که احتمال رشد قابل توجهی خواهند داشتالیوت وینمن (Elliot Wainman)، اینفلوئنسر و معامله گر معروف بازار رمزارزها، بار دیگر ۷ رمزارز پر پتانسیل را که احتمال رشد قابل توجهی خواهند داشت را معرفی کرده است.وینمن در جدیدترین قسمت از برنامه خود در یوتیوب، به ۲۲۸ هزار دنبال کننده خود یادآور شد که معتقد است رمزارز مین فریم (Mainframe یا به اختصار MFT)، آوه (Aave) بعدی خواهد بود.“مین فریم اساساً پروتکلی برای وام گرفتن و وام دادن با بهره ثابت است. این مسأله بسیار مهم است. پروتکل ۸۸MPH و رمزارز MPH را نیز به همین دلیل دوست دارم و Mainframe هم از شرایطی مشابهی برخوردار است. زیرا وام با بهره ثابت جذاب ترین شکل وام است. به نظر من پول کلان و بزرگ از بازار اوراق قرضه با نرخ ثابت بسیار بهتر است. این محصولات مالی بسیار عظیم هستند.”آلتکوین بعدی پیشنهادی وینمن که آن را تحت نظر دارد راری گاورنمنت توکن (Rari Governance Token یا به اختصار RGT) است که وی از آن به عنوان “فرزند YFI (یرن فایننس)” یاد می کند.“پروتکل های دیگر می گویند که شما می توانید سود کسب کنید، اما هدف راری کپیتال (Rari Capital) ارائه بهترین سود است. این همان مفاهیمی است که ما در YFI می بینیم اما این دو پروتکل تفاوت های ظریفی با یکدیگر دارند. چرا که راری کپیتال بر عملکرد پایدار تمرکز کرده است.”همچنین این تحلیل گر بازار رمزارز به دلیل اینکه شخصاً در پروژه پید نتورک (Paid Network) سرمایه گذاری کرده است، توکن پید (PAID) را نیز زیر نظر گرفته و در فهرست خود قرار داده است.“توسعه دهندگان این پروژه واقعاً مشتاق هستند که قراردادهای هوشمند برای بهینه سازی گردش پول را راه اندازی کنند. من روش هایی را می بینم که اگر تصویب شوند، واقعاً مفید خواهند بود.”رمزارز دیگری که وینمن زیر نظر دارد پلتفرم بهینه سازی عملکرد و پروتکل یوپ (YOP) است. در حالی که این آلتکوین طی چند روز گذشته رشد قابل توجهی داشته است، این تحلیل گر معتقدر است که این رمزارز یک جهش به بالاتر از تراز ۱.۵۰ دلار خواهد داشت و به نظر می رسد که این اتفاق با سرعت زیادی رخ خواهد داد.وینمن روند قیمتی بریج میوچوال (Bridge Mutual یا به اختصار BMI) را نیز صعودی می بیند. او می گوید که تراز ۱۰۰ دلار را برای پروژه بیمه غیرمتمرکز مبتنی بر پولکادات در نظر گرفته است که رشدی بیش از ۲۴۷۷ درصد نسبت به قیمت فعلی آن در تراز ۳.۸۸ دلار را به دنبال خواهد داشت.ششمین آلتکوینی که در فهرست وینمن قرار دارد، پروتکل پیش بینی بازار پراسپر (Prosper یا به اختصار PROS) است. این معامله گر معتقد است این رمزارز دنباله رو رهبر بازار پیش بینی یعنی آگور Augur (REP) خواهد بود.آخرین آلتکوینی که وینمن در فهرست جدید خود معرفی می کند و دارای پتانسیل رشد بسیار است، شبکه آکاش Akash (AKT) است، پروتکلی که در نظر دارد بازار فضای ابری را به چالش بکشد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 7 رمزارز دیفای که پتانسیل رشد قابل توجهی خواهند داشت از منبع ایکس بلاکچین. "

اخبار گوناگون
× ×